M jak miłość, odcinek 1600: Szokująca przemiana chłopaka Basi. Teraz to ona pokaże Dawidowi co potrafi – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1600: Szokująca przemiana chłopaka Basi. Teraz to ona pokaże Dawidowi co potrafi – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1600: Szokująca przemiana chłopaka Basi. Teraz to ona pokaże Dawidowi co potrafi – ZDJĘCIA

W 1600 odcinku "M jak miłość" 12-letnia Basia Rogowska (Karina Woźniak), nad którą wszyscy załamywali ręce, że dostała się w ręce "psychola" Dawida (Iwo Wiciński), jednym ruchem zmieni układ. Ten piękny, starszy chłopak będzie dosłownie "jadł jej z ręki"! Basia bardzo dojrzale zaopiekuje się swoim chłopakiem, kiedy jego stan zdrowia będzie się dramatycznie pogarszał, a on w zamian ugotuje kolację dla całej jej rodziny! Basia Rogowska po raz pierwszy pokaże wszystkim, że potrafi nieźle "wodzić za nos" każdego chłopaka. Jednak najbardziej szokujące w 1600 odcinku "M jak miłość" będzie szczere wyznanie obojga młodych, które wzruszy nawet największych cyników. Czyżby to miłość miała sprawić ten cud przemiany Dawida? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1600 odcinku "M jak miłość" stery w relacji z Dawidem przejmie Basia. Ot, tak po prostu 12-letnia Rogowska z potencjalnej ofiary, wpatrzonej w Dawida jak w obrazek, stanie się równorzędną partnerką chłopaka. O ile nie szefową... Jak do tego dojdzie?

Dawid w 1600 odcinku "M jak miłość" będzie miał coraz bardziej wyraźne problemy ze zdrowiem. Na ciele tego pięknego chłopaka pojawiać się będą z dnia na dzień ogromne sińce. Kiedy na lekcji WF młody Jaszewski znienacka zacznie krwawić, Basia przejmie sprawy w swoje ręce. A kiedy będą siedzieć w gabinecie jej ojca, czekając na diagnozę, 12-latka będzie trzymała starszego "twardziela" za rękę. Zresztą w tej właśnie scenie, kiedy dziewczyna będzie chciała już zabrać dłoń, chłopak ją złapie i nie wypuści... W poprzednim sezonie coś takiego byłoby nie do pomyślenia! Czy ta wielka przemiana Dawida to objaw leku przed chorobą, czy jednak czegoś jeszcze poważniejszego? - sprawdź to w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

M jak miłość. Śmiertelnie chory Dawid przejdzie totalną przemianę?! Nawet Basia go już nie pozna

Na odchodne w 1600 odcinku "M jak miłość" doktor Rogowski (Robert Moskwa) poprosi dzieci, aby kupiły coś do jedzenia, bo on ma jeszcze 2 wizyty domowe, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jest z Barbarą (Teresa Lipowska) w areszcie w Łodzi na widzeniu z oszustem podającym się za Mateusza (Krystian Domagała) i na pewno wrócą głodne. W odpowiedzi Dawid zaproponuje, że nie tylko zrobi zakupy, ale jeszcze ugotuje kolację dla wszystkich. I dokładnie tak się stanie!

Sceny w 1600 odcinku "M jak miłość", w których Dawid krząta się w fartuszku po kuchni w Grabinie pokazują przełom nie tylko w zachowaniu syna Jaszewskich, ale i w jego relacji z Basią - zobacz to w GALERII ZDJĘĆ - Córka Rogowskich dumna i wyraźnie szczęśliwa będzie chwalić dzieło starszego chłopaka, a podana na stół kolacja zachwyci całą rodzinę. Jednak najważniejsze wydarzy się potem, kiedy młodzi wyjdą przed dom.

Dawid będzie się spieszył w 1600 odcinku "M jak miłość" i zgłosi - starym zwyczajem - pretensje, że niepotrzebnie Basia robiła aferę z jego zdrowie, bo matka teraz wydzwania do niego i ściąga go do domu.     

- Nie rozumiesz, prawda?! A może ja po prostu się o ciebie martwię, bo mi na tobie zależy? - odpowie mu zdecydowanie Basia. 

- Mi na tobie chyba też - zaskoczy wszystkich Dawid.

I ten pierwszy raz w "M jak miłość" wszyscy będziemy pewni, że tym razem chłopak nie kłamał!  

- Chyba?! Czy ty chcesz mnie wkurzyć?! - Basia jednak cale nie da się tak łatwo udobruchać!

I to będzie ten drugi raz w "M jak miłość", kiedy Dawid nie będzie kłamał. W odpowiedzi przytuli mocno Basię i uśmiechnie się szczerym - nie jak dotąd sztucznym - uśmiechem. Może nie będzie już tak złowieszczo piękny, ale za to zobaczymy, że chłopak Basi ma naprawdę piękną, czystą duszę!

Zobacz wzruszające ZDJĘCIA Basi i Dawida z 1600 odcinka "M jak miłość" - TUTAJ!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze