M jak miłość, odcinek 1599: Marta wygarnie Patrycji co o niej myśli! Zatka ją gdy usłyszy brednie kochanki Łukasza

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1599: Marta wygarnie Patrycji co o niej myśli! Zatka ją gdy usłyszy brednie kochanki Łukasza

M jak miłość, odcinek 1599: Marta wygarnie Patrycji co o niej myśli! Zatka ją gdy usłyszy brednie kochanki Łukasza

2021-09-02 13:22

W 1599 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) nareszcie wyrzuci z siebie, co myśli o kochance swojego syna. Matka Łukasza (Jakub Józefowicz) nie uwierzy w ani jedno słowo z bajeczki, którą będzie próbowała "wcisnąć" jej Patrycja (Alżbeta Lenska). Wojciechowska stanie w obronie honoru i szczęścia swojego syna jak lwica! Niestety, żona Argasińskiego (Karol Strasburer) zrobi wszystko, aby oszukać Martę i do tego złoży jej kilka obietnic, których nie będzie mogła dotrzymać. Czy Marta w 1599 odcinku "M jak miłość" zdoła uratować Łukasza przed największym błędem jego życia?

"M jak miłość" odcinek 1599 po wakacjach - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1599 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy między Martą i Patrycją. Prawniczka nie będzie ukrywała, że zawiodła się na kobiecie, którą uważała za swoja przyjaciółkę. Przecież ona wysłuchiwała intymnych zwierzeń Argasińskiej na temat tego, co robiła z jej synem! Wojciechowska tak łatwo tego nie przepuście, zwłaszcza że szybko zrozumie, że Patrycja zwyczajnie skrzywdziła Łukasza.    

- Już dawno chciałam z tobą porozmawiać, powiedzieć ci o wszystkim, ale nie miałam odwagi - zacznie tłumaczenie się Patrycja. - Na początku nie miałam pojęcia, że Łukasz jest twoim synem. A kiedy już się zorientowałam, było za późno. Za późno na wszystko. Byłam po prostu tak beznadziejnie, głupio zakochana. Naprawdę próbowałam to skończyć! Wybacz, nie mogłam przewidzieć, że to się tak wszystko potoczy.

 W tym momencie 1599 odcinka "M jak miłość" Marcie puszczą nerwy. Wprawdzie Patrycja będzie na nią patrzeć wzrokiem zranionej łani, ale już nie skruszy serca przyjaciółki. Tu chodzi o szczęcie Łukasza, więc Marta całą sobą będzie przy jego krzywdzie.   

Czytaj też: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

- Złamałaś Łukaszowi serce! - prawie krzyknie Marta.

- Wiem i - uwierz mi - czuję się z tym podle. Ale nie odejdę od Jerzego. Po prostu nie mogę go zostawić. Chcemy dać sobie jeszcze jedną szansę, ratować nasze małżeństwo. I przysięgam ci na wszystko, że już nigdy nie spotkam się z twoim synem. - obieca Marcie Patrycja.

Coraz bardziej wściekłej Marcie w 1599 odcinku zapali się kolejna czerwona lampka. Z kim Patrycja jest w ciąży? Ponieważ Argasińska nie zająknie się na temat dziecka ani słowem, Marta postanowi wykorzystać w rozmowie to, co usłyszała od jednej ze wspólnych koleżanek. 

- Jesteś w ciąży z Łukaszem? - prawniczka zapyta patrząc Argasińskiej prosto w oczy. 

- To dziecko Jerzego, nie ma innej opcji! - zacznie gwałtownie zapewniać Patrycja. - Wszystko dokładnie policzyłam, zrobiłam badania. To właśnie wyniki przesądziły o tym, że wróciłam do Jerzego. Myślisz, że Jerzy by mi wybaczył? Zgodziłby się ratować nasze małżeństwo, gdyby nie miał pewności, że to jego dziecko? - żona Argasińskiego będzie kłamać jak z nut!

- Więc Jerzy wie o wszystkim? - zapyta podejrzliwie Marta.

- Tak. Z wyjątkiem tego, że chodziło o Łukasza. Że to z nim się spotykałam. Tego mu nie powiedziałam i nigdy nie powiem. To mogę ci przysiąc...

Jednak my będziemy pewni w 1599 odcinku "M jak miłość", że Marta nie uwierzy w ani jedno słowo byłej przyjaciółki. Czy zacznie sama dochodzić prawdy na temat ciąży Patrycji? Czy dowie się, że Argasiński wydał na jej syna wyrok? Jednego możemy być pewni: Łukasz od 1599 odcinka "M jak miłość" już nie będzie musiał bronić się sam. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1595: Ostatnia pamiątka Barbary po Mateuszu przed śmiercią. Tylko to jej zostanie po wnuku - ZWIASTUN

Najnowsze