M jak miłość, odcinek 1597: Joasia straci wzrok! Upokorzą ją też pracą za nędzne pieniądze

i

Autor: Instagram M jak miłość, odcinek 1597: Joasia straci wzrok! Upokorzą ją też pracą za nędzne pieniądze

M jak miłość, odcinek 1597: Joasia straci wzrok! Upokorzą ją też pracą za nędzne pieniądze

W 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przeżyje coś strasznego - zacznie tracić wzrok! Załamana po stracie ojca (Juliusz Krzysztof Warunek) i rozstaniu na zawsze z Michałem (Paweł Deląg) będzie musiała zmierzyć z jeszcze większą tragedią. Do strasznych problemów ze zdrowiem dołączy się wyjątkowo upokarzająca praca - Chodakowska będzie zmuszona pracować za najniższą krajową stawkę w podrzędnym punkcie konserwacji mebli! Czy los do tak znękanej w nowym sezonie w "M jak miłość" Joasi w końcu się uśmiechnie?

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Joasia w nowy sezon "M jak miłość" wkroczy kompletnie załamana. Wprawdzie z Francji wróci w towarzystwie obojga dzieci - Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtka (Feliks Matecki) - ale rzeczywistość nie da jej wielu powodów do radości. Joasia w wyniku nieudanych inwestycji ojca zostanie bankrutem, więc będzie musiała podjąć jakąkolwiek pracę - małym zakładzie konserwacji mebli zacznie tyrać za koszmarnie niską pensję!

Jakby tego było mało w 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia mocno podupadnie na zdrowiu! Ujawniamy: Chodakowska cały czas będzie na mocnych lekach, a do tego zacznie tracić wzrok! 

Zobacz też: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!
M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

W takiej fatalnej formie Joasia w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie musiała rozpocząć nowe życie. Pożegna na zawsze Michała i groziła jej będzie nawet strata domu na Wietrznej! I choć to właśnie Ostrowski w prezencie pożegnalnym zostawi Chodakowskiej dorobek swojego życia, nie wiadomo, czy wielkie pieniądze będą mogły uratować jej zdrowie i wzrok!

Wielki dramat Joasi zacznie się już w 1597 odcinku "M jak miłość". Czy Chodakowska zobaczy jeszcze na własne oczy swojego ukochanego Leszka, który ostatecznie rzuci głupiutką kochankę (Dominika Kryszczyńska) i zostanie z nią na resztę życia?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1598: Straszliwa diagnoza Anety. To będzie koniec jej kariery - ZDJĘCIA

Najnowsze