M jak miłość odc. 1596. Marta (Dominika Ostałowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1596. Marta (Dominika Ostałowska)

M jak miłość, odcinek 1596 - streszczenie, opis: Tak Marta dowie się, że Patrycja jest kochanką Łukasza

2021-09-06 21:38

"M jak miłość" odcinek 1596 we wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1596 - streszczenie: Łukasz wciąż nie może zapomnieć o Argasińskiej i kręci się pod jej domem – nieświadomy, że jego ukochana, na zlecenie męża, jest stale obserwowana. Patrycja podsłuchuje rozmowę ordynatora z Hermanem i odkrywa, że Wojciechowski jest w niebezpieczeństwie.Z kolei Marta wraca do Polski - zaniepokojona tym, jak zachowuje się Ania, wciąż zakochana w Adamie. A nastolatka pisze do Wareckiego miłosny list i później zaczyna nauczyciela śledzić.

Argasiński chce dowiedzieć się, kim jest tajemniczy kochanek żony. Prosi o pomoc Hermana. Oznajmia, że przestępca może zrobić wszystko, by pozbyć się jego rywala. Patrycja słyszy ich rozmowę i uświadamia sobie, że życie Wojciechowskiego jest zagrożone. Ten, nie wiedząc o planach ordynatora, pojawia się pod domem ukochanej. Marta przyjeżdża do Polski. Jest wstrząśnięta zachowaniem córki zakochanej w nauczycielu. Ania pisze do Wareckiego list z wyznaniem miłości, a następnie go śledzi. Marta odwiedza Łukasza i ku swojemu zaskoczeniu zastaje u niego Argasińską. Uświadamia sobie, że kochankiem przyjaciółki jest jej własny syn.

Anita nadal wspiera Kamila w opiece nad Polą. Zwierza się Magdzie, że coraz trudniej jej utrzymywać z mężczyzną jedynie przyjacielskie stosunki. Mając na względzie dobro dziecka, decyduje się stopniowo ograniczyć ich kontakty. Dziewczynka nie umie się z tym pogodzić. By zatrzymać kobietę w domu, zabiera jej klucze. Prosi też ojca, by Anita zamieszkała z nimi na stałe.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze