M jak miłość, odcinek 1595. Nie ujawnią zwiastuna nowego sezonu! Zamiast tego wyjątkowe pożegnanie gwiazd serialu z fanami

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1595. Nie ujawnią zwiastuna nowego sezonu! Zamiast tego wyjątkowe pożegnanie gwiazd serialu z fanami

M jak miłość, odcinek 1595. Nie ujawnią zwiastuna nowego sezonu! Zamiast tego wyjątkowe pożegnanie gwiazd serialu z fanami - WIDEO

2021-05-31 21:28

Nowy 1595 odcinek "M jak miłość" i kolejny sezon serialu w TVP dopiero we wrześniu 2021, po przerwie wakacyjnej! Do tego czasu widzowie będą trzymani w niepewności co wydarzy się dalej po emocjonujących wydarzeniach z finału "M jak miłość" w ostatnim 1594 odcinku. Produkcja serialu na razie nie ujawnia zwiastuna 1595 odcinka "M jak miłość", by zbudować odpowiednie napięcie przed premierą nowego sezonu po wakacjach. Zamiast tak wyczekiwanej zapowiedzi premierowego odcinka zobaczymy wyjątkowe pożegnanie gwiazd "M jak miłość" i usłyszymy wzruszające słowa, jakie padną z ust aktorów. Zobaczcie WIDEO!

Kiedy 1595 odcinek "M jak miłość" w TVP? Dlaczego nie będzie ZWIASTUNA 1595 odcinka?

Zwiastun 1595 odcinka "M jak miłość", czyli pierwszego nowego sezonu, który w TVP2 będzie emitowany po wakacjach 2021 na pewno ujawni jak się potoczą losy bohaterów po emocjonującym finale w 1594 odcinku! Koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną nastąpi w takim momencie, że pozostanie wiele pytań bez odpowiedzi, dużo wątków owianych będzie tajemnicą. Aż do 1595 odcinka "M jak miłość" będzie wiadomo co się stanie dalej z zaginionym Mateuszem Mostowiakiem (Krystian Domagała).

Możemy tylko gdybać jaki los w 1595 odcinku "M jak miłość" czeka Pawła (Rafał Mroczek) i Frankę (Dominika Kachlik) po zaręczynach, bo do życia narzeczonych znów wkroczy niebezpieczny bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który na pewno będzie chciał ich rozdzielić, a może nawet zabić Zduńskiego! Sporo wątpliwości rozwiałby zwiastun 1595 odcinka "M jak miłość" i zapowiedź nowego sezonu. Ale widzowie tego nie zobaczą!

Nie przegap: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Dlaczego nie będzie zwiastuna 1595 odcinka "M jak miłość" po emisji ostatniego 1594 odcinka? To decyzja twórców serialu, którzy nie postanowili zapowiadać wydarzeń z nowego sezonu "M jak miłość", by zrobić widzom niespodziankę i zbudować napięcie. Wystarczająco dużo emocji będzie na koniec "M jak miłość" przed wakacjami 2021, by jeszcze dostarczać ich zwiastunem tego co będzie dalej. Ale niewiedza wzbudza jeszcze większy niepokój niż to co będziemy mogli zobaczyć w zwiastunie 1595 odcinka "M jak miłość" tuż przed premierą.

Sprawdź koniecznie: M jak miłość odcinek 1595. Data premiery nowego sezonu owiana tajemnicą! Kiedy emisja kolejnych odcinków po wakacjach 2021?

To już pewne, że w 1595 odcinku "M jak miłość" Mateusz opuści rodzinę Mostowiaków i wyjedzie z dala od Grabiny. Tuż po scenie z finału sezonu "M jak miłość", kiedy wrzuci do rzeki obrączki, zatrzyma kierowcę tira, który zabierze go do Gdyni. Poza tym najpewniej w 1595 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) będą musieli sobie poradzić jakoś z faktem, że ich rodzina się powiększy! A do tego na początku nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2021 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) po śmierci ojca znów wyjedzie do Francji i zostawi Michała (Paweł Deląg). 

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było

Sprawdź też: Lilka odchodzi z M jak miłość. Monika Mielnicka ostatni raz w roli Lilki w 1592 odcinku! Ujawniła co się z nią stanie - ZDJĘCIA

Zwiastuna 1595 odcinka "M jak miłość" nie będzie po 1594 odcinku, ale zamiast tego widzowie dostaną prezent od największych gwiazd serialu. Specjalne podziękowania za czas spędzony z rodziną Mostowiaków, Zduńskich, Chodakowskich i innymi bohaterami serialu. Za wciąż bardzo wysokie wyniki oglądalności, sięgające blisko 4 mln widzów!

Zamiast zapowiedzi nowego sezonu  "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie wzruszające przesłanie od aktorów i podziękowanie od ulubieńców z ekranu. 

- Drodzy widzowie, bardzo dziękujemy, że byliście z nami w tym sezonie - mówi na nim Anna Mucha. -  To dzięki Wam, niezmiennie od 20 lat jesteśmy najchętniej oglądanym serialem w Polsce - dodaje Katarzyna Cichopek. - Nie ma "M jak miłość" bez was... - wyznaje Adriana Kalska. - I waszej miłości! - dorzuca Mikołaj Roznerski. - Pamiętajcie, że jest to miłość odwzajemniona... - mówi Dominika Kachlik. - Dbajcie o siebie i do zobaczenia wkrótce... - zapowiada Rafał Mroczek.

A tle podziękowań w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" słuchać piękną piosenkę Sławka Uniatowskiego, "Każdemu wolno kochać".|

Jak tylko ZWIASTUN 1595 odcinka "M jak miłość" zostanie ujawniony, znajdziecie go TUTAJ >>>

A już teraz w naszej GALERII możecie zobaczyć ZDJĘCIA z pożegnania gwiazd "M jak miłość" z widzami. 

M jak miłość, odc. 1594. Barbara (Teresa Lipowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha), Misiek (Olek Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze