Koniec M jak miłość. Tajemnice zaginięcie Mateusza w ostatnim 1594 odcinku! Barbara będzie miała złe przeczucia

i

Autor: VOD.TVP.PL Koniec M jak miłość. Tajemnice zaginięcie Mateusza w ostatnim 1594 odcinku! Barbara będzie miała złe przeczucia

Koniec M jak miłość. Tajemnicze zaginięcie Mateusza w ostatnim 1594 odcinku! Barbara będzie miała złe przeczucia

2021-05-26 12:14

Mateusz (Krystian Domagała) z "M jak miłość" w 1594 odcinku nie pozbiera się po stracie ukochanej Na koniec "M jak miłość" Lilki (Monika Mielnicka), która wybierze życie obok bogacza Ethana (Paweł Roman). Mostowiak szalał przecież za żoną i udowodni, że nie wyobraża sobie bez niej swojego życia... W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała koszmarne przeczucia, a wiadomo od dawna, że ma niebywałą intuicję. Tak też będzie tym razem, bo Barbara przewidzi najgorsze... Młody Mostowiak zniknie! Zobaczcie ZWIASTUN finału sezonu.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie już wiedziała, że wnuk jest na skraju załamania. Mateusz i Lilka wyjeżdżali z Grabiny jako zgodne małżeństwo, więc tym bardziej trudno zrozumieć nagłą metamorfozę Lilki i jej szaleństwo na punkcie pieniędzy. Cała rodzina w "M jak miłość" przejmie się losem Mateusza, bo widać będzie, że chłopak sobie nie radzi. To jednak Barbara wyczuje, że zbliża się coś niebezpiecznego i złego i dlatego nie będzie mogła przestać myśleć o wnuku i Lilce. Dopiero później okaże się, że Barbara znów miała rację!

- (...) Mateusza coś długo nie ma. Miał tylko pójść do Banachów, zabrać swoje rzeczy. Wiesz, ja chyba zadzwonię - powie zmartwiona Barbara do Marysi (Małgorzata Pieńkowska). 

- Nie, nie, lepiej nie. Może chce pobyć sam? Dajmy mu chwilę czasu - odpowie Rogowska.

- Jestem taka jakaś dziwnie niespokojna. No dobrze, może masz rację, nie będę dzwoniła...

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1594 ZWIASTUN: Brutalny napad na Kingę i Piotrka. Tajemnicze zniknięcie Mateusza!

Sama Teresa Lipowska w kulisach "M jak miłość" wspomina, że Mostowiakowa kieruje się silnym przeczuciem. 

- Babcie są po to, żeby się martwić o wnuczków. Trzeba im pomagać, trzeba ich rozumieć. W przypadku mojego Mateusza sytuacja jest bardzo skomplikowana. Młodzi ludzie się szybko pobierają, ale niestety nie zawsze wychodzi to na dobre - mówi Lipowska. 

- Mateusz jest załamany, zrozpaczony i na pewno wściekły na całą sytuację. Dla Mateusza rozpad tego związku to jest koniec świata! Na pewno by się tego nigdy po Lilce nie spodziewał - dodaje Krystian Domagała w "Kulisach M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

I faktycznie, w 1594 odcinku "M jak miłość" podejrzenia Barbary się sprawdzą. Mateusz pójdzie do domu Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura) po swoje rzeczy, a tam zacznie wspominać stare czasy. Jeszcze bardziej dobije go to, że Krystyna podaruje mu obrączkę, którą Lilka mu zwraca. To będzie dla niego ostateczny cios. Pójdzie nad rzekę w Grabienie i tam zacznie myśleć nad sensem życia. Rwący strumień będzie wyglądał dla niego kusząco. Ewidentnie zacznie myśleć nad uwolnieniem się od bólu i smutku i wskoczenie w wodę...

- Mateuszku, dlaczego się nie odzywasz? Odezwij się do mnie bardzo cię proszę, martwię się o ciebie. Bardzo cię kocham - nagra się na pocztę głosową Barbara. 

Pewnym jest, że podobnie jak Lilka, Mateusz odchodzi z "M jak miłość". Oby najgorsze z możliwych obaw Barbary się nie potwierdziły, a Mateusz nie popełnił samobójstwa. 

M jak miłość, odcinek 1594 ZWIASTUN: Brutalny napad na Kingę i Piotrka. Tajemnicze zniknięcie Mateusza!
Najnowsze