M jak miłość, odcinek 1595: Dramatyczne wyznanie Izy. Ona kocha tego wariata! Ale dłużej tego nie zniesie – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1595: Dramatyczne wyznanie Izy. Ona kocha tego wariata! Ale dłużej tego nie zniesie – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1595: Dramatyczne wyznanie Izy. Ona kocha tego wariata! Ale dłużej tego nie zniesie – ZDJĘCIA

W 1595 odcinku "M jak miłość" Iza wyzna, że nadal kocha Marcina (Mikołaj Roznerski)! Scena, w której Chodakowska (Adriana Kalska) zdecyduje się na wyznanie całej prawdy, będzie jedną z najbardziej przejmujących w "M jak miłość"! Jak do tego dojdzie? Najpierw Iza ucieknie z dziećmi do Grabiny, bo nie będzie mogła dłużej znieść huśtawek emocjonalnych oszalałego z zazdrości męża. Ale z dala od niego zacznie tęsknić i wtedy wyzna całą prawdę o swoich uczuciach. I jakby tego było mało, Marcin tam za nimi przyjedzie! Czy istnieje szansa na zgodę Chodakowskich już w 1595 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1595 odcinku "M jak miłość" wszystko co najważniejsze w małżeństwie Chodakowskich wydarzy się z dala od ich domu, w Grabinie. Tu w atmosferze ciepła, spokoju i miłości Iza nareszcie otworzy się i wyzna, co w głębi serca czuje do swojego oszalałego z zazdrości męża. I okaże się, że ona nadal bardzo go kocha! 

Do tego momentu w 1595 odcinku "M jak miłość" uczucia Chodakowskiej do Marcina wcale nie będą już takie pewne. Trauma, na jaką skazał żonę Chodakowski odciśnie swoje piętno na kruchej psychice Izy. Do tego Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) będą coraz bardziej cierpieć z powodu awantur taty, a tego Iza już naprawdę nie będzie mogła mu darować! 

Zobacz koniecznie: Anastazja odeszła z Na Wspólnej. To była ostatnia scena Karoliny Baci. Tak się pożegnała - ZDJĘCIA

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni

Jednak w Grabinie w 1595 odcinku "M jak miłość" wszystko zacznie wyglądać nieco inaczej. Wyrwanie się z domu, w którym pod koniec 21 sezonu serialu zebrało się już zbyt wiele złych emocji, to będzie najlepszy pomysł! Tym bardziej, że w ślad za żoną i dziećmi do Grabiny wyruszy Marcin...

W rozmowie z Marysią w 1595 odcinku "M jak miłość" Iza odpowie Rogowskiej na bardzo ważne pytanie. 

- Kochasz go?

- Oczywiście, że go kocham! Zrobiłabym wszystko, żeby było jak dawniej, ale nie wiem czy to jest jeszcze możliwe... - wyzna Iza ze łzami w oczach.  

 W tym samym, pierwszym po wakacjach odcinku "M jak miłość" Szymek spotka w Grabinie tajemniczego mężczyznę, a Iza zorientuje się, że to bardzo dobra wróżba. Może przyjazd Marcina za rodziną coś zmieni już na początku 22 sezonu "M jak miłość"? Przekonamy się 6 września o zwykłej porze w TVP2!   

Nie przegap: QUIZ. Jak oni odeszli z M jak miłość? Wynik poniżej 6/11 to dla fana wstyd!

Najnowsze