M jak miłość, odcinek 1593: Tragedia u Budzyńskich! Andrzej przez Magdę straci córkę. Ich rodzina się rozpadnie - WIDEO

2021-05-18 8:54 Agnieszka Pyź
 M jak miłość, odcinek 1593: Tragedia u Budzyńskich! Andrzej przez Magdę straci córkę. Ich rodzina się rozpadnie - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Tragedia u Budzyńskich! Andrzej przez Magdę straci córkę. Ich rodzina się rozpadnie - WIDEO

W 1593 odcinku "M jak miłość" u Budzyńskich dojdzie do tragicznych zdarzeń, które postawią przyszłość małżeństwa Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) pod znakiem zapytania! Nie dość, że Budzyński przyłapie żonę z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak) i znajdzie dowód na to, że nauczyciel zakochał się w Magdzie, to jeszcze w 1593 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) nakryje ich na randce. Szaleńczo zakochana w poloniście 15-latka ubzdura sobie, że macocha kradnie jej faceta, a niby jest tak szczęśliwa z jej ojcem. Zazdrość Ani o Magdę i jej relacje z Adamem doprowadzi do tego, że Budzyński w 1593 odcinku "M jak miłość" straci córkę.

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Flirt Magdy w "M jak miłość" z Adamem Wareckim zrobi się coraz bardziej niebezpieczny. Choć Budzyńska będzie chciała przede wszystkim się zabawić z dużo młodszym przyjacielem i do tego otrzeć nosa mężowi, który ośmielił się skrytykować, że jest fatalnym kierowcą, to w 1593 odcinku "M jak miłość" sprawy wymkną się spod kontroli. Magda będzie doskonale wiedziała, że Adam się w niej zakochał i zupełnie stracił głowę, a mimo to wykorzysta go do swoich celów. Jakich?

W 1593 odcinku "M jak miłość" umówi się z nim na kolejną lekcję jazdy, naukę parkowania, a przy okazji wystroi się, żeby Andrzej był o nią zazdrosny. I cel osiągnie, bo Budzyński najpierw przyłapie żonę z Adamem, a potem dowie się, że to nauczyciel Ani, w którym córka się zakochała! Jakby tego było mało w 1593 odcinku "M jak miłość" Ania też zobaczy macochę z Adamem! Wystarczy, że spojrzy na roześmianą Magdę, która zabawia się z Wareckim podczas nauki jazdy, by wszystko stało się jasne. 15-latka znienawidzi żonę swojego ojca, choć zawsze były przyjaciółkami.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

Sporo w tym winy Magdy, która w 1593 odcinku "M jak miłość" u boku Adama będzie zachowywała się tak,. jakby łączył ich gorący romans. Dla zabawy będzie coraz śmielej podrywać nauczyciela Ani, nieświadoma tego, że pasierbica uważnie się jej przygląda. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać! Córka Budzyńskiego i Marty w 1593 odcinku "M jak miłość" wypowie Magdzie otwartą wojnę o ukochanego. Po tym jak Adam i macocha złamią jej serce, 15-latka będzie zdolna do wszystkiego! 

Dojdzie do tego, że w 1593 odcinku "M jak miłość" Ania wyprowadzi się od Budzyńskich i ucieknie do starszego brata, Łukasza (Jakub Józefowicz). Wypłacze mu się, że jej nauczyciel zakochał się w Magdzie, a ta perfidnie okręciła go sobie wokół palca.

- Adam kocha się w Magdzie! A Magda bawi się jego kosztem, robi mu wodę z mózgu... - wyzna ze łzami w oczach. - Jaki Adam? Anka, co ty w ogóle gadasz? - Łukasz w 1593 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedział o co chodzi siostrze. Zupełnie się pogubi w tym, co się dzieje w jej życiu, bo dopiero co była z Damianem (Oliver Proctor).

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

Zakochana Ania w 1593 odcinku "M jak miłość" wskaże bratu winną swojego nieszczęścia - Magdę!- Widziałam na własne oczy! Łukasz, mogę zostać u ciebie na noc? Nie chcę wracać do ojca i Magdy. Nie będę z nią mieszkać, nie ma mowy! - wyjaśni córka Budzyńskiego. A Łukasz spróbuje uspokoić siostrę. - Coś musiało ci się przywidzieć. Przecież to jakaś piramidalna bzdura!

Po tych słowach zrozpaczona Ania w 1593 odcinku "M jak miłość" pomyśli, że wszyscy są przeciwko niej. Wyprowadzi się od ojca i macochy, bo nie zniesie, że Adam woli Magdę, a nie ją. - Nie wierzysz mi? Wiem, co widziałam! Nie wrócę do nich!

Zaraz potem w 1593 odcinku "M jak miłość"w mieszkaniu Łukasza zjawi się Magda, która będzie chciała spokojnie porozmawiać z pasierbicą i wszystko Ani wyjaśnić, lecz córka Andrzeja ją odepchnie. Nie będzie chciała widzieć ani Magdy, ani Budzyńskiego.

M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1593. Ania (Gabriela Świerczyńska), Damian (Oliver Proctor)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Ania (Gabriela Świerczyńska), Damian (Oliver Proctor)
M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze