M jak miłość, odcinek 1593: Ania zrobi z Magdy wredną macochę. Budzyńska zupełnie oszaleje na punkcie Adama i zmieni się nie poznania! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Ania zrobi z Magdy wredną macochę. Budzyńska zupełnie oszaleje na punkcie Adama i zmieni się nie poznania! - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1593: Ania zrobi z Magdy wredną macochę. Budzyńska zupełnie oszaleje na punkcie Adama i zmieni się nie poznania! - WIDEO

2021-05-12 13:55

W 1593 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wojna między Magdą (Anna Mucha) i Anią (Gabriela Świerczyńska)! Żona Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) kompletnie straci głowę na punkcie Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), nauczyciela pasierbicy. Do tego stopnia, że zacznie się zachowywać jak podła macocha! Ania nie będzie mogła zrozumieć dlaczego zawsze czuła, ciepła i rozumiejąca Magda z dnia na dzień zamieni się we wrednego wampa.... A do tego córka Andrzeja będzie o nią piekielnie zazdrosna! Jak Magda stanie się wredną macochą - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Szok w 1593 odcinku "M jak miłość"! Między kobietami życia Budzyńskiego wybuchnie prawdziwa wojna! Ania i Magda zaczną rywalizować o tego samego mężczyznę i niestety nie będzie nim Andrzej... 

Gwiazdy "M jak miłość" w "Kulisach" serialu opowiedziały jak będzie wyglądać bitwa Ani z macochą o Adama Wareckiego. Przypomnijmy: nauczyciel wpadł w oko Ani, a z kolei jemu - Magda. Zrobił się z tego fatalny trójkąt, w którym wygranym jest tylko przystojny nauczyciel, a jego uczennica i jej macocha zapłacą za to wysoką cenę! Czy gierki uroczego Adama zniszczą dobrą relację Magdy z córką męża?

Czytaj też: M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

M jak miłość. Ania zrobi z Magdy wredną macochę. Budzyńska zupełnie oszaleje na punkcie Adama i zmieni się nie poznania!
M jak miłość: Ania (Gabriela Świerczyńska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm

Kiedy Magda straciła prawo jazdy w 1588 odcinku "M jak miłość", uczynny nauczyciel Ani zaoferował Magdzie, że podszkoli ją z jazdy i parkowania. Magda chętnie się zgodzi, bo Adam jest niezwykle czarujący... Ale dla zakochanej w nim Ani to będzie cios w samo serce!

- Gdy Ania widzi Magdę z Wareckim jest strasznie zazdrosna! Też by chciała mieć taką relację z Adamem jak ma Magda... I to już zaczyna być taka chorobliwa, niezdrowa zazdrość - zdradza Świerczyńska w "Kulisach "M jak miłość". 

- To jest olbrzymi problem, który Ania i Magda mają między sobą - potwierdza Mucha w "Kulisach M jak miłość". - Nawet jeżeli jest to wyimaginowany problem, wymyślony przez Anię. Tu są dwie rzeczy: jedna to jest fascynacja nastolatki jej nauczycielem, a drugie to jest zazdrość o macochę!

- Nie przeszkadzaj sobie - rzuci Ania w 1593 odcinku "M jak miłość", kiedy przy łapie Adama i Magdę na nauce jazdy. - Już wiem jak wyglądają te twoje lekcje jazdy!

- Ania obawia się tego, że Magda dowiedziała się o jej zainteresowaniu Wareckim. Widzi Magd trochę jak rywalkę, ta relacja z Magdą już nie jest taka dobra, jak była kiedyś. Magda była bardzo dobrą macochą, bardzo się z Anią polubiły, zaprzyjaźniły, a teraz to tak powoli zaczyna się rujnować... - ujawnia Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość". 

W 1593 odcinku Magda zrozumie, że sytuacja między nią a pasierbicą zrobiła się poważna. Ubrana jak na wystrzałową randkę pojawi się w mieszkaniu Łukasza (Jakub Józefowicz), gdzie spróbuje rozmowy z Anią. Ale córka Budzyńskiego już nie będzie miała ochoty jej słuchać. 

- Nie chcę wracać do ojca i Magdy! Nie będę z nią mieszkała, nie ma mowy! - wykrzyczy Ania Łukaszowi. 

Tylko Warecki będzie cały szczęśliwy w "M jak miłość", bo będzie mu się wydawało, że zakochane w nim będą aż 2 piękne kobiety!

- Ale zachowywał się będzie bardzo w porządku, czy zaskarbi sobie też sympatię Magdy... - komentuje mucha w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz także: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
M jak miłość odc. 1593. Ania (Gabriela Świerczyńska), Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Damian (Oliwer Proctor)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Ania (Gabriela Świerczyńska), Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Damian (Oliwer Proctor)
M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość: Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze