M jak miłość, odcinek 1593: Ania przez Magdę wbije Andrzejowi nóż w serce. Budzyński rozstanie się z żoną dla córki?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1593: Ania przez Magdę wbije Andrzejowi nóż w serce. Budzyński rozstanie się z żoną dla córki?

M jak miłość, odcinek 1593: Ania przez Magdę wbije Andrzejowi nóż w serce. Budzyński rozstanie się z żoną dla córki?

2021-05-12 14:02

W 1593 odcinku "M jak miłość" nastąpi kumulacja nieporozumień i dziwnych zbiegów okoliczności. Budzyński (Krystian wieczorek) sam zakpi z Magdy (Anna Mucha), po czym ona odwróci się od niego i wpadnie w ramiona Wareckiemu (Wojciech Świeściak). W 1593 odcinku "M jak miłość" Magda będzie zdawała sobie sprawę, że Adam to również miłość Ani (Gabriela Świerczyńska), ale nastolatka dopiero się dowie, że Magda i polonista dobrze się znają. Wpadnie w szał i wyżyje się na ojcu. Jeszcze nigdy nie powiedziała tak ostrych słów o macosze i Andrzeju.

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Ania dowie się, że Magda ją oszukała, a ojciec nic z tym nie zrobił. Niedługo w "M jak miłość" sam Budzyński wepchnie żonę w ręce Adama, a pójdzie o głupią sprzeczkę na temat prawa jazdy. Andrzej nigdy nie spodziewałby się, że dojdzie do wielkiej rodzinnej afery. Magda w 1591 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Warecki, który ją adoruje, to miłość Ani. Słowem się nie przyzna, że doskonale zna polonistę. 

Niestety Ania w 1593 odcinku "M jak miłość" odkryje prawdę o tym, że macocha i Adam to znajomi, których prawdopodobnie łączy coś więcej. 

- Adam w tym wszystkim zachowuje się bardzo w porządku. Stawia granice, od razu rezygnuje z dodatkowych lekcji, czym zaskarbia sobie sympatię Magdy! To jest olbrzymi problem jaki Magda i Anią mają między sobą, nawet jeśli to jest wymyślony problem przez Anię... Ponieważ tu jest fascynacja nastolatki nauczycielem i zazdrość nastolatki o macochę! - podsumowuje w kulisach "M jak miłość" Anna Mucha.

Przeczytaj: M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał

W 1593 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielka afera. Przez Magdę, Ania odwróci się od Andrzeja! 

- Nie chcę wracać do ojca i Magdy. Nie będę z nią mieszkała, nie ma mowy. Nie wrócę do niej! - wrzaśnie Ania do Łukasza (Jakub Józefowicz) w 1593 odcinku "M jak miłość". 

Ania będzie bezwzględna. Nie zrozumie, że Magda w ogóle nie planowała jej skrzywdzić. Z drugiej strony nie ma co się dziwić nastolatce, ponieważ emocje wezmą nad nią górę. Szkoda tylko, że to Andrzejowi wbije nóż w serce. Nie będzie przecież wybierał między córką a żoną. 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

Magda w "M jak miłość" postara się załagodzić sytuację, ale uczucia nastolatki będą w rozdarciu. 

- (...) Widzi Magdę jak rywalkę, ta relacja nie jest już taka dobra, jak była kiedyś - wspomina Gabriela Świerczewska, czyli Ania z "M jak miłość" w kulisach serialu.

Czy zszargane relacje Magdy, Andrzeja i Ani da się naprawić? Na pewno Budzyński zrobi wszystko, by nie doszło do rozłamu rodziny. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze