M jak miłość, odcinek 1591: Magda przyzna się Andrzejowi co łączy Anię z nauczycielem! Adam zakocha się w Budzyńskiej- WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1591: Magda przyzna się Andrzejowi co łączy Anię z nauczycielem! Adam zakocha się w Budzyńskiej- WIDEO

M jak miłość, odcinek 1591: Magda przyzna się Andrzejowi co łączy Anię z nauczycielem! Adam zakocha się w Budzyńskiej- WIDEO

2021-05-12 12:37

W 1591 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha), żeby dogryźć Andrzejowi (Krystian Wieczorek) umówi się na niewinne spotkanie z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), bratem koleżanki ze studiów, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia! Nie wiedząc, że Adam to nauczyciel i wychowawca Ani (Gabriela Świerczyńska), w którym 15-letnia córka Budzyńskiego jest zadurzona. Dość szybko w 1591 odcinku "M jak miłość" Magda odkryje prawdę o relacjach Ani z nauczycielem! A do tego Warecki wyzna Magdzie swoje uczucia. Budzyńska nie będzie miała wyjścia. Wyjawi mężowi prawdę?

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Takich miłosnych zawirowań w "M jak miłość" w rodzinie Budzyńskich chyba nikt się nie spodziewał. Zwłaszcza, że Magda i Andrzej to niemal idealna para i zawsze mieli świetny kontakt ze swoimi dziećmi - Anią, przybraną córką Budzyńskiego i Maćkiem (Franciszek Przanowski), adoptowanym synem Magdy. Niestety w 1591 odcinku "M jak miłość" wszystko zacznie się walić! Nie tylko dlatego, że Magdę i Adama Wareckiego połączy coś więcej niż przyjaźń. Głównie z powodu szalonej miłości Ani do polonisty!

W 1591 odcinku "M jak miłość" zacznie się niewinnie, kiedy Magda umówi się z Adamem na lekcje parkowania. Po tym jak straciła prawo jazdy będzie musiała znów zdawać egzamin. Skorzysta z pomocy Wareckiego, żeby trochę sprowokować Andrzeja. Bo Budzyński w 1591 odcinku "M jak miłość" znów zakpi z żony i wytknie jej, że nie nadaje się na kierowcę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

Lekcje jazdy Magdy z Adamem w 1591 odcinku "M jak miłość" będą dla obojga okazją do lepszego poznania. Nie tylko Budzyńska będzie oczarowała bratem swojej koleżanki ze studiów, Olgi (Angelika Kurowska). Nauczyciel Ani też nie będzie krył, że Magda bardzo mu się podoba. W 1591 odcinku "M jak miłość" podzieli się też z nią tym, co przeżywa w nowej szkole, gdzie został wychowawcą pierwszoklasistów w liceum. Pokaże Budzyńskiej miłośną wiadomość od uczennicy. - Marzę o tobie...?

- Nastolatki! - Adam w 1591 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedział, że to Ania wysłała mu to wyznanie. - A to co, uczennice wysyłają ci takie smsy? Dziewczyny się w tobie podkochują? - zapyta zaskoczona Magda. - Ale na szczęście szybko znajdują sobie inny obiekt westchnień. Wystarczy nie reagować...

- Ja mam taką nastolatkę w domu. Po prostu też nie do ogarnięcia! Ostatnio też się zakochała! Dramat goni dramat...  - zwierzy się Budzyńska, a wpatrzony w nią z zachwytem Adam w 1591 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy, że ma nastoletnią córkę. - No coś ty, w ogóle nie wyglądasz na mamę nastolatki...

Niedługo potem w 1591 odcinku "M jak miłość" Magda dowie się od Damiana (Oliver Proctor), że Ania rzuciła go dla innego. - Anka zakochała się w nauczycielu! Coś jej totalnie odwaliło. Wysyła mu liściki, narzuca się. A wszyscy myślą, że to ja jestem czubem!- W kim? - W poloniście! - krzyknie były chłopak 15-latki.

Szalona miłość Ani do nauczyciela w 1591 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że zacznie chodzić na wagary i urywać się z innych lekcji. Adam wezwie Budzyńskiego do szkoły na rozmowę, ale zamiast Andrzeja w liceum pasierbicy zjawi się Magda. I w 1591 odcinku "M jak miłość" przeżyje szok na widok Adama jako wychowawcy i nauczyciela języka polskiego córki Andrzeja. Wszystko zacznie się składać w jedną całość.

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1591: Ania przyłapana z nauczycielem! Damian rzuci się na nią w szkole

Adam w 1591 odcinku "M jak miłość" będzie tłumaczył Anię przed Magdą. - Może uda ci się jakoś do niej trafić, bo to mądra i bardzo fajna dziewczyna... I nawet jeśli przytrafiła się jej jakaś nieszczęśliwa miłość, to na pewno sobie jakoś z tym poradzi... Po chwili w 1591 odcinku "M jak miłość" wyzna Budzyńskiej co do niej czuje. - Ostatecznie, kto z nas tego nie przeżywał? Kto z nas nie zakochał się kiedyś w kimś w kim nie powinien...

W tej sytuacji Magda w 1591 odcinku "M jak miłość" odbędzie poważną rozmowę z pasierbicą o wagarach. Słowem jednak nie wspomni Ani, że prywatnie zna jej nauczyciela. - Powiedzieli ci? Musiałam uciec, żeby odreagować tą całą sytuację z Damianem...

- A co takiego zrobił?

- Dzisiaj przejrzał mój telefon, a ja głupia nie zmieniłam kodu!

- A tutaj na pewno chodzi o Damiana, a nie o kogoś innego? - Magda w 1591 odcinku "M jak miłość" spróbuje dotrzeć do pasierbicy na tyle delikatnie, by Ania nie zamknęła się w sobie.

- Kto ci tak naopowiadał?! Pewnie Damian! Można się tego po nim spodziewać! Wydaje mu się, że zakochałam się w nowym poloniście! Nie wiem, to jakieś bzdety, coś mu się ubzdurało. A ty mi nie wierzysz? Proszę cię, ja prostu chcę napisać tą olimpiadę! Naprawdę mi na tym zależy, wreszcie ktoś mnie docenił, ale on tego nie rozumie!

- Cieszę się z twojej olimpiady, naprawdę... Jestem przekonana, że świetnie ci pójdzie, tylko spróbuj nie zaniedbywać innych przedmiotów... - doda Budzyńska.

W 1591 odcinku "M jak miłość" Magda stanie przed trudną decyzją - czy powiedzieć Andrzejowi o nauczycielu Ani i o tym, że polonista Adam to jej dobry znajomy, który uczy ją parkowania. - Albo Ania rzeczywiście zadurzyła się w tym nauczycielu albo Damian zazdrosny, porzucony wszystko to sobie wymyślił! Dajmy jej trochę czasu, poobserwujmy ją, żeby myślała, że my jej wierzymy i jej ufamy. Andrzej, jest jeszcze jedna rzecz, o której powinieneś wiedzieć... Ten nauczyciel, ten Adam... - zacznie, ale Budzyński nagle jej przerwie.

Tak w 1591 odcinku "M jak miłość" zaczną się problemy u Budzyńskich, które odbiją się nie tylko na relacjach Magdy z Anią, ale i na jej małżeństwie z Andrzejem.

- Do Ani w ogóle nie dociera, że nauczyciel i uczennica to raczej nie wypali. Mimo wszystko Ania nadal w to brnie, ma swój cel i chce go osiągnąć! - zdradziła Gabriela Świerczyńska w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Adam w tym wszystkim zachowuje się bardzo w porządku. Stawia granice, od razu rezygnuje z dodatkowych lekcji, czym zaskarbia sobie sympatię Magdy! To jest olbrzymi problem jaki Magda i Anią mają między sobą, nawet jeśli to jest wymyślony problem przez Anię... Ponieważ tu jest fascynacja nastolatki nauczycielem i zazdrość nastolatki o macochę! - ujawniła Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1591. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1591. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość, odcinek 1591: Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam (Wojciech Świeściak)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1591: Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam ((Wojciech Świeściak)
M jak miłość odc. 1591. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1591. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
Najnowsze