M jak miłość, odcinek 1592: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka wyciągnie pieniądze na leczenie od bogatego kochanka!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka wyciągnie pieniądze na leczenie od bogatego kochanka!

M jak miłość, odcinek 1592: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka wyciągnie pieniądze na leczenie od bogatego kochanka!

2021-05-06 22:02

Choroba u Mostowiaków w "M jak miłość" doprowadzi do wstrząsających scen w rodzinie. A zacznie się kiedy w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) wróci nagle do Grabiny z Australii. Żona Mateusza (Krystian Domagała) zmieni się nie do poznania, przejdzie szokującą metamorfozę i przywiezie do domu kochanka! To będzie wstrząs dla matki Lilki, Krystyny Banach (Dorota Chotecka-Pazura)! A do tego córka przedstawi bogatego i dużo starszego Australijczyka, Ethana Andersona, jako swojego narzeczonego. W 1592 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Lilka wdała się w romans, żeby wyciągnąć pieniądze na leczenie od kochanka. Tak będzie walczyć z chorobą!

"M jak miłość" odcinek 1592 - wtorek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Lilki do "M jak miłość" w 1592 odcinku będzie wiązał się z ciężką chorobą u Mostowiaków, która znów da o sobie znać. Ponad miesiąc temu Lilka i Mateusz wyjechali do Australii do Marka (Kacper Kuszewski), żeby tam zarobić na wymarzone mieszkanie. To Lilka namówiła ukochanego na przeprowadzkę. Wcale nie ukrywała przed nim, że zależy jej na pieniądzach, nowym, lepszym życiu i dlatego nie chce dłużej mieszkać w Polsce, harować w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) za marne grosze.

W 1592 odcinku "M jak miłość" pokusa szybkiego wzbogacenia, zdobycia pieniędzy popchną Lilkę do istnego szaleństwa. Właśnie dlatego wyjdzie na jaw, że żona zdradziła Mateusza z bogatym wdowcem, starszym od niej Australijczykiem! Porzuci kochającego męża, który ponad rok temu w "M jak miłość" był z nią w najtrudniejszej chwili życia po gwałcie, kiedy odkryła, że jest w ciąży i spodziewa się dziecka gwałciciela. A potem Mostowiak narażał własne życie, żeby uratować Lilkę przed kolejnym brutalnym atakiem gwałciciela, którym okazał się kierowca karetki i ratownik Danielem (Szymon Nygard).

Wspólne, traumatyczne przejścia Mostowiaków w 1592 odcinku "M jak miłość" przestaną mieć dla Lilki znaczenie. Dla pieniędzy na leczenie chorej bliskiej osoby będzie w stanie zrobić wszystko, przekreślić swoje małżeństwo i wziąć szybki rozwód. Duży wpływ na zachowanie Lilki będzie miał jej kochanek Ethan Anderson, dla którego przejdzie metamorfozę i zmieni się nie do poznania. Do tego stopnia, że nawet Krystyna nie rozpozna odmienionej córki. Bo Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie nosiła drogie ubrania i zupełnie zmieniła fryzurę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

- To mój przyjaciel, a tak naprawdę... narzeczony! Pobierzemy się, jak tylko dostanę rozwód... Dopiero teraz, kiedy jestem z Ethanem, rozumiem, na czym polega prawdziwa miłość... - powie matce Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość", a Krystyna początkowo pomyśli, że to jakiś żart. Nie uwierzy, że córka mogła zrobić coś tak potwornego!

M jak miłość, odcinek 1580: Lilka na pożegnanie potraktuje Mateusza jak szczeniaka! Barbara zaleje się łzami, a on i tak zrobi dla niej wszystko

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

Kiedy Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" wróci bez uprzedzenia do domu od razu przyzna się, że powodem jej przyjazdu jest nie tylko rozwód z Mateuszem, ale także choroba. Okaże się bowiem, że ciężko chory na astmę brat Lilki, mały Kamilek (Miłosz Kwieciń) będzie w coraz gorszym stanie. Krystyna Banach znajdzie się na skraju załamania psychicznego! Młodszy brat Lilki od urodzenia choruje na astmę, ale w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie z nim coraz gorzej. Niestety Kamilkowi nie pomogły ani wyjazdy z mamą do sanatorium, ani leki, które dostaje w wiejskiej przychodni w Lipnicy. Ani także drogi leki, które ostatnio kupił dla niego ojciec Lilki, Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak).

Między Lilką a jej matką w 1592 odcinku "M jak miłość" dojdzie do awantury o zdradę i pieniądze na leczenie Kamilka. Oburzona zachowaniem córki Banachowa nie zechce przyjąć pieniędzy Ethana dla synka.

- Nie chodzi o kasę! Nie masz pojęcia, jak bardzo mi na nim zależy! To jest moja życiowa szansa i ja, w przeciwieństwie do ciebie, jej nie zmarnuję! Rozumiesz? Nie popełnię takich błędów jak ty! To nie jest żaden kaprys, przysięgam... Ja się naprawdę zakochałam! Chcę zacząć wszystko od nowa, przecież mam prawo do szczęścia. Tobie się w życiu nie udało, ale ja... ja jeszcze wszystko mogę zmienić! - wykrzyczy odmieniona Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość".

Sytuację w 1592 odcinku "M jak miłość" pogorszy jeszcze pojawienie się Mateusza, który też przyjedzie z Australii, żeby błagać żonę o jeszcze jedną szansę. Lilka odmówi i zażąda od niego rozwodu. A Mostowiak wsparcia poszuka u babci Barbary (Teresa Lipowska), której zwierzy się, że jego małżeństwo legło w gruzach.

M jak miłość, odc. 1580: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka), Kamilek (Miłosz Kwiecień)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1580: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka), Ethan Anderson (Paweł Roman

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka), Ethan Anderson (Paweł Roman
M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość odc. 1592. Mateusz (Krystian Domagała), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Mateusz (Krystian Domagała), Barbara (Teresa Lipowska)
Najnowsze