M jak miłość, odcinek 1592: Mateusz będzie błagał niewierną Lilkę, żeby do niego wróciła! Okrutnie go upodli - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Mateusz będzie błagał niewierną Lilkę, żeby do niego wróciła! Okrutnie go upodli - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1592: Mateusz będzie błagał niewierną Lilkę, żeby do niego wróciła! Okrutnie go upodli - ZDJĘCIA

W 1592 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) da niewiernej Lilce (Monika Mielnicka) ostatnią szansę. Młody Mostowiak pójdzie do jej domu, stanie przed nią twarzą w twarz i po raz ostatni pozwoli się upokorzyć. Mateusz będzie błagał żonę, aby zlitowała się nad nim i po prostu wróciła! Odpowiedź Lilki jednak jest do przewidzenia - będzie miała w głowie tylko bogatego kochasia (Paweł Roman) i wycieczkę z nim do Paryża. Wobec takiej postawy żony Mateusz w 1592 odcinku "M jak miłość" ostatecznie załamie się i straci wszelką nadzieję, że jego małżeństwo da się poskładać i wszystko dobrze się skończy.

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" totalnie odmieniona Lilka wróci do domu... bez Mateusza. Jej matka będzie zachwycona seksownym wyglądem córki zaledwie przez kilka sekund. Młoda pani Mostowiak już za moment przedstawi Krystynie swojego... kochanka! Jej matka nie zaakceptuje tej idiotycznej zmiany i nawet nie będzie chciała słuchać opowieści o "wielkiej miłości i życiowej szansie" Lilki. Kiedy rozmowa z matki z córką osiągnie temperaturę pożaru, w drzwiach domu Banachów stanie Mateusz! Krystyna szybko zabierze Kamilka (Miłosz Kwiecień) z nadzieją, że młody Mostowiak uczyni cud i to co widziała na własne oczy, to był tylko zły sen... Niestety, nic z tego!      

- Lilka, poproszę cię tylko o to, ten jeden raz. Nie odchodź. Jeszcze możemy wszystko naprawić, w tym i nasze małżeństwo - poprosi niewierną żonę załamany Mostowiak.

W odpowiedzi Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" ostatnim gestem "bliskości" poprawi mężowi szalik i wyrzuci z siebie zimnym tonem słowa, które wymażą z duszy jej męża ostatnią nadzieję.   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1593: Michał zemści się na Joasi i Izie na raz! Zaoferuje im duże pieniądze, a potem wykorzysta

M jak miłość, odcinek 1592. Lilka po metamorfozie wróci do Grabiny z nowym kochankiem. Zdradzi Mateusza i zażąda rozwodu
M jak miłość, odc. 1592: Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Nie, Mateusz. To niemożliwe

Twarz Mateusza w tym momencie 1592 odcinka "M jak miłość" zmieni się nie do poznania. Resztki czuć, jakie żywił do tej obcej kobiety z włosami w kolorze blond w skórzanych, obcisłych spodniach i bluzce w panterkę, zamienią się w twardą skałę bólu. Mateusz założy plecak, odwróci się i po prostu raz na zawsze opuści dom Banachów.   

- Mateusz, poczekaj... - spróbuje jeszcze zatrzymać zięcia Krystyna, ale on już nikogo nie będzie słuchał. 

Jeszcze Barbara (Teresa Lipowska) w późniejszej scenie 1592 odcinka "M jak miłość" spróbuje nakłonić wnuka, aby spróbował z Lilką raz jeszcze, ale on już będzie w swoim, tragicznie smutnym świecie. Młody Mostowiak po ostatnim przez żonę upokorzeniu straci wszelką nadzieję, że dobro, miłość i wybaczenie mają w życiu jakikolwiek sens. Czy przez niewierną, nieodpowiedzialną żonę Mateusz targnie się na swoje życie?   

Zobacz także: Koniec Przyjaciółek. Koszmarne świństwo Sajmona wobec Ingi w ostatnim 206 odcinku. Dowie się kim naprawdę jest jej młodszy kochanek

M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1592. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość odc. 1594. Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura)
M jak miłość odc. 1592. Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Ethan Anderson (Paweł Roman)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze