M jak miłość, odcinek 1592: Franka rozmyśli się w sprawie ślubu z Pawłem! Nie będzie czekała aż Zduński się oświadczy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Franka rozmyśli się w sprawie ślubu z Pawłem! Nie będzie czekała aż Zduński się oświadczy

M jak miłość, odcinek 1592: Franka rozmyśli się w sprawie ślubu z Pawłem! Nie będzie czekała aż Zduński się oświadczy

2021-05-18 21:43

Ślub Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) w "M jak miłość" jeszcze niedawno był nie do pomyślenia. Zduński wiele razy boleśnie zranił nową dziewczynę, jasno dając jej do zrozumienia, że nigdy się z nią nie ożeni. Dlatego w 1592 odcinku "M jak miłość" Franka podczas wizyty w Grabinie poskarży się na Pawła, że żadnego ślubu nigdy nie będzie, a ona nie zamierza zmuszać go do oświadczyn. Ale wypadek Franki sprawił, że Paweł w 1592 odcinku "M jak miłość". I w tajemnicy przed Franką zaplanuje ich zaręczyny. Czy jednak nie będzie za późno?

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Paweł i Franka wezmą jednak ślub? Po tym jak stryj Franki groźbami próbował zmusić Zduńskiego do ożenku i po wypadku, z którego ukochana Pawła cudem ocalała w ich związku sporo się zmieni. Właściwie czeka ich prawdziwa rewolucja, bo w 1592 odcinku "M jak miłość" nagle Paweł dojrzenie do poważnych deklaracji i zrozumie, że Franka jest miłością jego życia, że przy niej może wreszcie odmienić swój los, ustatkować się i założyć rodzinę, tak szczęśliwą jaką ma jego brat Piotrek (Marcin Mroczek)! A do tego Zduński zrozumie czego naprawdę chce w życiu - Franki. Tylko czy szalona góralka z Bukowiny, która tak długo zabiegała o miłość Pawła będzie chciała tego samego?

Patrz też: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

W 1592 odcinku "M jak miłość" kolejna wizyta Franki i Pawła w Grabinie w domu Mostowiaków będzie pretekstem do rozmów o przyszłości pary. To Ula (Iga Krefft) pierwsza zapyta dziewczynę kuzyna kiedy ślub. Franka w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie unikała odpowiedzi, bo zbyt wiele razy słyszała od Pawła, że nigdy się z nią nie ożeni. Zupełnie jakby zapomniała o tym, co jej powiedział po wypadku. Bo z ust Zduńskiego padło wyznanie, że naprawdę mu na niej zależy, a jednocześnie prośba, by dała mu znać jak zmieni zdanie w sprawie ślubu.

Przypadek sprawi, że w 1592 odcinku "M jak miłość" Paweł podsłucha rozmowę Franki i Uli. Tym samym upewni się, że jego dziewczyna też myśli o ślubie, ale boi się powiedzieć to głośno, bo myśli, że on nigdy się nie zdecyduje na kolejne małżeństwo. - Mam mu się oświadczyć? Już o tym kiedyś rozmawialiśmy, padły wyraźne deklaracje... Ślubu nie będzie!

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

Reakcja Franki w 1592 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Pawła też ogarnie lęk, czy ukochana będzie go chciała, czy zgodzi się na oświadczyny i ślub. Mimo wielu obaw Zduński wyjawi matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że ma poważne plany na przyszłość z Franką, że chce się ożenić czwarty raz.

- Pierwszy raz od bardzo dawna patrzę w przyszłość z optymizmem... I mam poczucie, że może jeszcze czeka mnie jednak coś dobrego... - zwierzy się Paweł. A Rogowska w 1592 odcinku "M jak miłość" nie będzie kryła radości, pewna tego, że Franka wywarła i jeszcze wywrze duży wpływ na życie całej rodziny.

 - Kiedy miała ten wypadek… Chyba wtedy zrozumiałem, że chociaż tak się przed tym broniłem, to Franka stała się mi bardzo bliska. Nie wierzę, że to mówię, ale chcę się jej oświadczyć... - wydusi z siebie Paweł, który w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie pewny, że kocha Frankę, że chce z nią być już na zawsze, bo właśnie ona jest tą jedyną. 

Przez zaręczynami Pawła i Franki w 1592 odcinku "M jak miłość" Marysia odda synowi pierścionek, który dostała od Artura (Robert Moskwa) przed ich drugim ślubem. I jednocześnie powierzy synowi swoją tajemnicę. - Zawsze przynosił mi szczęście... Teraz pora przekazać go tobie...

Wzruszony Paweł w 1592 odcinku "M jak miłość"zapewni matkę, że pierścionek spodoba się France. O ile oczywiście przyjmie jego oświadczyny. Bo Zduński zbyt długo zwlekał z poważnymi deklaracjami, Franka nie wiedziała nawet czy jest w niej zakochany i mu na niej zależy. Teraz w "M jak miłość" może się okazać, że będzie już za późno i ona też rozmyśli się w sprawie ślubu!

M jak miłość odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Rafał Brzozowski zdradził „Super Expresowi” swoje plany po powrocie z Eurowizji!
M jak miłość odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek) biorą ślub?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek) biorą ślub?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze