M jak miłość, odcinek 1592: Tajemnica Marysi. Odda pierścionek zaręczynowy od Artura i sprowadzi na rodzinę nieszczęście

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1592: Tajemnica Marysi. Odda pierścionek zaręczynowy od Artura i sprowadzi na rodzinę nieszczęście

M jak miłość, odcinek 1592: Tajemnica Marysi. Odda pierścionek zaręczynowy od Artura i sprowadzi na rodzinę nieszczęście

2021-05-18 10:41

W 1592 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) pierwszy raz od dawna wykaże się inicjatywą i podejmie męską decyzję. Pojedzie do Grabiny zwierzyć się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że dorósł do stanowczego kroku. Niedługo w "M jak miłość" postanowi oświadczyć się France (Dominika Kachlik)! Uradowana Rogowska od razu podaruje synowi swój pierścionek zaręczynowy, który dostała od Artura (Robert Moskwa) i jest owiany pewną tajemnicą. Niestety nie przewidzi, że sprowadza na rodzinę nieszczęście.

"M jak miłość" odcinek 1592 - wtorek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" Paweł zjawi się w Grabienie cały rozanielony. Chociaż od początku znajomości z Franką wahał się co do swoich uczuć, tak teraz będzie ich niemal pewny. Wszystko przez wypadek dziewczyny, do którego dojdzie w 1590 odcinku "M jak miłość". Zduński zadrży o jej życie i wtedy uświadomi sobie, że naprawdę mu na niej zależy.

- Pierwszy raz od bardzo dawna patrzę w przyszłość z optymizmem... I mam poczucie, że może jeszcze czeka mnie jednak... coś dobrego - powie Paweł, który trzeba przyznać, że miał już sporo swoich miłości. Jest to zatem wielka odmiana w jego myśleniu. szczególnie że trudno nazwać relację z Franką, jako miłość od pierwszego wejrzenia. 

- Bardzo się cieszę, synku... - powie Marysia, która uzna, że syn wreszcie się ustatkuje i będzie szczęśliwy. 

Przeczytaj: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

M jak miłość, odcinek 1590 ZWIASTUN. Franka będzie miała wypadek! Tuż przed tragedią pozna ostatnią wolę dziadka

Marysia w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie drążyć temat planowanych zaręczyn.

- Czy to… wpływ Franki? - zapyta Marysia.

- Kiedy miała ten wypadek… Chyba wtedy zrozumiałem, że chociaż tak się przed tym broniłem, to Franka stała się mi bardzo bliska i… Nie wierzę, że to mówię, ale… chcę się jej oświadczyć - powie uradowany Paweł. 

Paweł w "M jak miłość" miał już wiele kobiet i jak dotąd na słowo "ślub" reagował dreszczami. Dlatego jego zmiana podejścia jest dość szokująca. Rogowska podejmie temat i szybko postanowi podarować synowi swój własny pierścionek zaręczynowy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz nie dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw?

Marysia w "M jak miłość" skrywa pewną tajemnicę. Tylko synowi wyzna, że pierścionek zaręczynowy to jej swego rodzaju talizman.

- Zawsze przynosił mi szczęście... Teraz pora przekazać go tobie.

- Dziękuję… Jest piękny. Na pewno spodoba się France... Jeśli w ogóle mnie zechce! - zaśmieje się Zduński, ale nie będzie wiedział, że może śmieje się w złą godzinę.

Paweł może bardzo pomylić się co do oświadczyn dziewczynie. Niestety wiele wskazuje na to, że pierścionek przyniesie nieszczęście, a Pawłowi i France nie uda się zbudować wspólnej przyszłości. 

Najnowsze