M jak miłość, odcinek 1591: Wojtek po powrocie z Joasią nie będzie już taki sam! Michał nie pozna syna

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1591: Wojtek po powrocie z Joasią nie będzie już taki sam! Michał nie pozna syna

M jak miłość, odcinek 1591: Wojtek po powrocie z Joasią nie będzie już taki sam! Michał nie pozna syna

2021-05-18 14:48

W 1591 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej - Szatan) przyleci razem z Wojtkiem (Feliks Matecki) do Polski! Chodakowska nie poinformuje wcześniej nikogo o swoim wcześniejszym przylocie, czym zrobi Michałowi (Paweł Deląg) miłą niespodziankę! Tuż po wylądowaniu w Warszawie w 1591 odcinku "M jak miłość" uda się razem z przyszywanym synem do wydawnictwa Michała, gdzie oszołomiony Ostrowski już go nie pozna, gdyż nie będzie to już ten sam Wojtuś, jakiego zapamiętał jeszcze w Polsce!

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1591 odcinku "M jak miłość" do Polski po długiej przerwie wróci Joasia z Wojtkiem! Chodakowska nie poinformowała jednak o tym fakcie Michała, któremu po namowie przyszywanego syna, postanowi zrobić niespodziankę! Od razu po wylądowaniu w 1591 odcinku "M jak miłość" udadzą się do jego wydawnictwa, gdzie spotkają zszokowanego Michała, który właśnie do nich dzwonił.

- Joasiu, kiedy przyjeżdżacie? Nie mogę się was doczekać...no i bardzo za wami się.... - w tym momencie w drzwiach wydawnictwa pojawi się Joasią z Wojtkiem. Zszokowany Michał nie będzie krył swojej radości z ich wizyty - Stęskniłem - dokończy już w ich obecności i powtórzy - Stęskniłem się za wami. Po jego słowach w 1591 odcinku "M jak miłość" Asia uśmiechnie się od ucha do ucha i z radością odpowie mu, że oni za nim też.

- No niemożliwe no - powie zszokowany Michał.

- Ale niespodzianka co? - wtrąci zadowolony Wojtuś.

- Ale jak to? Dlaczego nie dzwoniliście co? - spyta uśmiechnięty Ostrowski.

- Niespodzianka to niespodzianka! - odpowie Asia i przytuli się do Michała.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1591: Joasia wróci do Michała, ale nie powie mu o ciąży i tajemniczej chorobie

M jak miłość odcinek 1591 ZWIASTUN. Marcin pobije Michała! Zobaczy go z nagą Joasią

Po chwili w 1591 odcinku "M jak miłość" Ostrowski zwróci się do Wojtka, którego w pierwszej chwili aż nie pozna z wrażenia, gdyż tak bardzo zmienił się we Francji! Michał tak bardzo przyzwyczaił się do starego Wojtusia, że jego dorosły wygląd w 1591 odcinku "M jak miłość" zrobił na nim ogromne wrażenie!

- Proszę, aż ty wyrósł - powie zszokowany Michał, co potwierdzi Joasia. - Taki chłopiec był jak wyjeżdżaliście, a teraz proszę... mężczyzna no - kontynuuje.

- Za to u ciebie... bez zmian - skwituje Wojtek, na co Joasia tylko się zaśmieje.

- Tak jest, niech to będzie komplement - odeprze Michał i przybije piątkę z Wojtkiem jak za starych dobrych czasów.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1591: Marcin zniszczy szczęście Michała i Joasi! Będzie z nim coraz gorzej - WIDEO

Następnie w 1591 odcinku "M jak miłość" Joasia przeprosi Michała, że tak wpadli bez zapowiedzi, ale całą odpowiedzialność za tą sytuację zrzuci na Wojtka! - To jest wszystko Wojtka wina. On powiedział, że jak od razu pojedziemy do hotelu to się na nas śmiertelnie obrazisz - wytłumaczy się Joasia. Ostrowski słysząc słowa ukochanej w 1591 odcinku "M jak miłość" będzie w szoku i od razu na zapytanie Wojtka czy mogą zatrzymać się u niego odpowie twierdząco!

Patrz także: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

W 1591 odcinku "M jak miłość" Wojtek tuż po powrocie do Polski nie będzie marnował czasu i gdy Michał będzie chciał iść odwieść do siebie od razu się wymiga! - Tylko mamę - powie zmieszany. - Tak? - spyta zdziwiona Joasia.- Bo ja się umówiłem z Dominikiem... to pa - powie w pośpiechu i wyjdzie z wydawnictwa, co Chodakowska w 1591 odcinku "M jak miłość" skwituje tylko jednym słowem "Nastolatki"!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1591: Michał znów oszuka Joasię! Tym razem to on rozda karty w ich skomplikowanej znajomości

Najnowsze