M jak miłość, odcinek 1591: Michał znów oszuka Joasię! Tym razem to on rozda karty w ich skomplikowanej znajomości

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1591: Michał znów oszuka Joasię! Tym razem to on rozda karty w ich skomplikowanej znajomości

M jak miłość, odcinek 1591: Michał znów oszuka Joasię! Tym razem to on rozda karty w ich skomplikowanej znajomości

2021-05-16 11:16

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w "M jak miłość" wyjechała do Francji bo miała serdecznie dość problemów z mężczyznami. Właśnie wtedy Michał (Paweł Deląg) oszukał ją co do wyprawy Leszka (Sławek Uniatowski), który leżał w szpitalu walcząc o życie. Chodakowska nie zniosła kłamstwa i natłoku problemów. Uciekła z kraju, ale w 1591 odcinku "M jak miłość" wróci i nie będzie miała pojęcia, co czeka ją w Polsce. Michał zaprosi ją pod swój dach, ale szybko się okaże, że znów ją oszukał...

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1591 odcinku "M jak miłość" Joasia wróci do kraju i będzie się wydawało, że jest pełna nadziei na uporządkowanie sobie życia. To głównie przez Michała wyjechała do Francji, kiedy to w poprzednich odcinakach "M jak miłość" oszukał ją co do wypadku Leszka. Krajewski leżał w wtedy w szpitalu, a pisarz nie zająknął się słowem, że Leszek jest tak blisko Joasi. W końcu prawda wyszła na jaw, a Chodakowska poczuła się oszukana. Zostawiła obu mężczyzn i wyjechała.

W 1591 odcinku "M jak miłość" Michał zadzwoni do Joasi i zapewni ją, że bardzo się za nią stęsknił. Niespodziewanie Chodakowska wraz z Wojtkiem (Feliks Matecki) stanie w drzwiach wydawnictwa.

- Wreszcie! Już myślałem, że się nie doczekam… Ale ty, Wojtek, urosłeś... Daję słowo! Wyjechał chłopiec, wrócił… facet! - powie Ostrowski na ich widok.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Joasia w 1591 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała się gdzie zatrzymać, bo na Wietrznej nadal mieszka Kamil (Marcin Bosak) i Pola (Hanna Nowosielska). Michał od razu zaprosi ją i Wojtka do siebie. 

- Żaden hotel, nie ma nawet mowy! - powie stanowczo Ostrowski.

Michał pod nieobecność Joasi w "M jak miłość" tęsknił za nią, opowiadał o niej Izie (Adriana Kalska), pisał do niej smsy po alkoholu na wyjeździe służbowym i wydawał się bardzo w Chodakowskiej zakochany. Po jej przyjeździe zaprosi ją pod swój dach, ale to raczej nie skończy się dobrze... Michał znów ją oszuka! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2451: Iwona rozkocha w sobie bogatego biznesmena. Skusi się na jego pokaźne konto bankowe?

Już niebawem w "M jak miłość" Michał zaprzeczy wszelkim znakom, które dawał Chodakowskiej od miesięcy. Joasia będzie myślała, że w Polsce nadal interesują się nią obaj mężczyźni. Tymczasem Ostrowski da jej do zrozumienia, że nie ma co liczyć na wielką miłość i ich czas się skończył! Leszek również ułoży sobie życie z kimś innym. Joasia w najbliższych odcinkach "M jak miłość" przeżyje szok. Przecież przed jej wyjazdem, Michał deklarował wielkie uczucie, a podczas jej nieobecności cały czas pokazywał, że nadal bardzo mu na niej zależy. Chodakowska nie spodziewałaby się, że nagle usłyszy, że nie ma między nimi szans na związek...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze