M jak miłość, odcinek 1591: Joasia wróci do Michała, ale nie powie mu o ciąży i tajemniczej chorobie

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1591: Joasia wróci do Michała, ale nie powie mu o ciąży i tajemniczej chorobie

M jak miłość, odcinek 1591: Joasia wróci do Michała, ale nie powie mu o ciąży i tajemniczej chorobie

2021-05-18 21:01

W 1591 odcinku "M jak miłość" do Polski powrócą w końcu Joasia (Barbara Kurdej - Szatan) razem z Wojtkiem (Feliks Matecki)! Chodakowscy postanowią zrobić niespodziankę Michałowi (Paweł Deląg) i zjawią się u niego w wydawnictwie. Zszokowany Ostrowski nie będzie krył swojego zadowolenia! W 1591 odcinku "M jak miłość" po czułym powitaniu Joasia nie wspomni Michałowi ani słowem o ciąży, którą podejrzewała u siebie tuż przed wylotem z Polski ani o chorobie, jaką odkryto u niej we Francji! Choć będzie miała ku temu okazję!

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1591 odcinku "M jak miłość" wreszcie do Polski powróci Joasia! Na ten moment czekało wiele fanów serialu "M jak miłość"! Jednakże wraz z powrotem Chodakowskiej w 1591 odcinku "M jak miłość" w mediach społecznościowych tuż pod zdjęciem Joasi z Wojtkiem powstała zagorzała dyskusja na temat ciąży Joasi.

Przypomnijmy, że w 1525 odcinku "M jak miłość" Chodakowska wyjechała do Francji, gdyż musiała na spokojnie przemyśleć czy powinna związać się z zakochanym w niej Michałem, który oszukał ją w sprawie Leszka (Sławek Uniatowski) czy ze wspomnianym Krajewskim, do którego czuła coś więcej. Na dodatek nurtował ją jeszcze jeden fakt. W 1525 odcinku "M jak miłość" Chodakowska podejrzewała, że jest w ciąży z Michałem, gdyż męczyły ją zawroty głowy, mdłości oraz wymioty!

Jednak jak się okazało we Francji Joasia wybrała się do ginekologa, który zaprzeczył podejrzeniom Chodakowskiej co do ciąży. Aczkolwiek Joasia zwierzyła się tylko Kindze (Katarzyna Cichopek), że choruje na tajemnicze schorzenie, którego nie mógł rozpoznać sam ginekolog, a Chodakowska czuła się coraz gorzej! O swoich podejrzeniach ani razu w "M jak miłość" nie wspomniała natomiast Michałowi, choć miała co do tego niejedną okazję w trakcie rozmów telefonicznych czy wizyt Ostrowskiego we Francji!

Patrz również: M jak miłość, odcinek 1591: Marcin zniszczy szczęście Michała i Joasi! Będzie z nim coraz gorzej - WIDEO

M jak miłość odcinek 1591 ZWIASTUN. Marcin pobije Michała! Zobaczy go z nagą Joasią

Nie inaczej postąpi tuż po swoim powrocie w 1591 odcinku "M jak miłość"! Jak gdyby nic z uśmiechem od ucha do ucha, uda się do wydawnictwa Michała, aby serdecznie go powitać. Jednak nie powie nikomu wcześniej, że postanowiła wrócić do Polski szybciej, czym bardzo zaskoczy Ostrowskiego, który będzie próbował się z nią skontaktować w 1591 odcinku "M jak miłość".

- Joasiu, kiedy przyjeżdżacie? Nie mogę się was doczekać...no i bardzo za wami się.... - w tym momencie w drzwiach wydawnictwa pojawi się Joasią z Wojtkiem. Zszokowany Michał nie będzie krył swojej radości z ich wizyty - Stęskniłem - dokończy już w ich obecności i powtórzy - Stęskniłem się za wami. Asia tylko się zaśmieje i radośnie odpowie mu, że oni za nim też.

- No niemożliwe no - powie zszokowany Michał.

- Ale niespodzianka co? - wtrąci zadowolony Wojtuś.

- Ale jak to? Dlaczego nie dzwoniliście co? - spyta uśmiechnięty Ostrowski.

- Niespodzianka to niespodzianka! - odpowie Asia i przytuli się do Michała.

Spójrz również: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

Po czułym powitaniu w 1591 odcinku "M jak miłość" Joasia nadal nic nie wspomni Michałowi o swoim stanie zdrowia. Powie Ostrowskiemu tylko, że podała Kamilowi (Marcin Bosak) złą datę przylotu, w związku z czym jeszcze nie mogą powrócić do swojego domu na Wietrzną, gdyż Gryc ciągle tam przybywa. Michał , po sugestii Wojtka w 1591 odcinku "M jak miłość", zaproponuje im lokum u siebie, na co przystanie Chodakowska. Joasia nawet przy okazji pytania Michała co z Karmelem nie wspomni ani słowem o swojej chorobie ani ciąży, którą podejrzewała, jednak pojawi się u niej pewne zmieszanie przy okazji tego tematu!

- Dobrze, ale został z Zosią..., bo ostatnio trochę chorował..., a z resztą Zosi nie będzie tak smutno po naszym wyjeździe - powie Joasia ucinając temat!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze