M jak miłość odc. 1590. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

M jak miłość, odcinek 1590 - streszczenie, opis: Dramatyczny poród w domu Mostowiaków

2021-05-17 11:36

"M jak miłość" odcinek 1590 w poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1590 - streszczenie: W domu Mostowiaków zjawia się z kolei Ola Majewska – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która twierdzi, że ojcem jej dziecka jest Tadeusz... W trakcie tej wizyty Ola zaczyna nagle rodzić. Tylko Marysia zachowuje spokój podczas porodu. Razem z Bartkiem zawożą ciężarną do szpitala. A po drodze okazuje się, że to nie Tadzio będzie ojcem. Prawdziwym tata dziecka jest grabarz Leon!

Paweł martwi się od samego rana, bo Franka chce pojechać do Grabiny po towar zamówiony do bistro, choć na drogach panują złe warunki. Dziewczyna stawia jednak na swoim i niestety w trakcie podróży dochodzi do wypadku. Tymczasem stryj dziewczyny Jędrzej Gutowski postanawia przekonać Zduńskiego, by ożenił się z Franką i – jak na twardego górala przystało – jest gotów użyć nawet siły, by zrealizować swój cel.

Najnowsze