M jak miłość, odcinek 1580: Ula oszuka Barbarę. Mostowiakowa wyciągnie ich z dna, a wnuczka tak jej się odwdzięczy

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1580: Ula oszuka Barbarę. Mostowiakowa wyciągnie ich z dna, a wnuczka tak jej się odwdzięczy

M jak miłość, odcinek 1580: Ula oszuka Barbarę. Mostowiakowa wyciągnie ich z dna, a wnuczka tak jej się odwdzięczy

2021-04-05 13:59

W 1580 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) pokaże swoje prawdziwe oblicze. Ona i Bartek (Arkadiusz Smoleński) ponieśli całkowitą klęskę w Warszawie. Do tego stopnia, że wrócą do Grabiny, nie przyznają się, że wiedzie im się koszmarnie i dosłownie rzucą się na babcine jedzenie. Barbara (Teresa Lipowska) w 1580 odcinku "M jak miłość" przyjmie ich z otwartymi ramionami, ale nie będzie się spodziewała, że jej własna wnuczka zacznie knuć za jej plecami! Z Uli wyjdzie rozkapryszona pannica!

"M jak miłość" odcinek 1580 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1580 odcinku "M jak miłość" Bartek i Ula wrócą do Grabiny, szukać pomocy u Barbary. Warszawa dosłownie ich zniszczyła, bo przyjadą źli, zmęczeni i głodni. Nie opowiedzą o szczegółach koszmaru w stolicy, a trochę wątków by się znalazło. Lisiecką prawie zgwałcono, a jej męża oszukano na pieniądze. Dlatego też bardzo dziwne w "M jak miłość" będzie to, że Mostowiakowa przyjmie ich z otwartymi ramionami, a Ula zacznie kręcić nosem, że nic jej nie pasuje i nic jej się nie podoba. Sam Bartek zdziwi się postawą partnerki, która nic a nic nie doceni rodzinnych stron. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Iza przejdzie kolejne załamanie nerwowe! Nie przeżyje zazdrości Marcina i rozstania z dziećmi

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

W 1580 odcinku "M jak miłość" Ula pozazdrości Lilce (Monika Mielnicka) i Mateuszowi (Krystian Domagała) wyjazdu do Australii. Jak się okaże młodzi spakują rzeczy i pojadą zarabiać na mieszkanie. Ula chyba jednak zapomniała, że w poprzednich odcinkach "M jak miłość", kiedy to przebywała za granicą, zdążyła narobić masę długów i wróciła z górą problemów. Niemniej jednak zacznie narzekać Bartkowi, że też by chciała wyjechać, a nie siedzieć w nudnej Grabienie!

- Ja chyba nie chcę tu zostać... - zacznie narzekać dziewczyna.

- Spokojnie, trochę zostaniemy, odkujemy się i wrócimy do Warszawy - Bartek rozsądnie podejdzie do tematu. 

- Może niekoniecznie do Warszawy?

- To gdzie? 

- No nie wiem, no. Zawsze możemy polecieć gdzieś jak Mateusz i Lilka, prawda?

Ula w "M jak miłość" nie doceni tego co ma, ale Bartek sprowadzi ją na ziemię.

- O nie, nie, nie, dziękuję bardzo. Ja do Australii nie wracam - powie zdecydowanie mężczyzna. 

- Dobrze, może nie do Australii no... W każdym razie trzeba babci powiedzieć, że długo tu miejsca nie zagrzejemy, żeby nie robiła sobie nadziei - podsumuje Lisiecka.

Trochę szkoda, że wnuczka tak potraktuje seniorkę. Grabina to w końcu nie hotel, a Uli wiecznie coś nie pasuje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1580: Artur Rogowski odkryje, że jego żona pije! Wszystko przez nowego mężczyznę

Najnowsze