M jak miłość, odcinek 1578: Teściowa Izy nie wybaczy jej, że zniszczyła rodzinę? Okrutne słowa Aleksandry!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1578: Teściowa Izy nie wybaczy jej, że zniszczyła rodzinę? Okrutne słowa Aleksandry!

M jak miłość, odcinek 1578: Teściowa Izy nie wybaczy jej, że zniszczyła rodzinę? Okrutne słowa Aleksandry!

W 1578 odcinku "M jak miłość" matka Marcina (Mikołaj Roznerski) przeżyje wielki dramat! Kocha Izę (Adriana Kalska) jak własną córkę, ale nie będzie w stanie jej wybaczyć, że zniszczyła rodzinę i tak okrutnie skrzywdziła jej syna! W 1578 odcinku "M jak miłość" padną bardzo mocne słowa teściowej (Małgorzata Pieczyńska), ale Iza spróbuje się obronić. Dla żony Marcina to walka o wszystko!

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1578 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostatecznej rozmowy teściowej z Iza. Aleksandra nie będzie mogła darować synowej, że tak potwornie skrzywdziła Marcina. padną bardzo mocne słowa!

- Widzę, że masz do mnie żal - zacznie Iza na widok ponurej miny Aleksandry. 

- Po prostu nie potrafię tego zrozumieć. Byliście takim szczęśliwym małżeństwem. Marcin świata poza tobą nie widział! Do tego dwoje małych dzieci. Nie wiem, jak mogłaś... - odpowie matka Marcina.

W tym momencie 1578 odcinka "M jak miłość" Iza zrozumie, że gra toczy się o najwyższą stawkę i musi coś zrobić, żeby nie stracić rodziny. I spróbuje zawalczyć o miłość matki swojego ukochanego męża i postanowi być całkiem szczera. Czy Aleksandra jej uwierzy? 

Czytaj też: Stulecie Winnych 3, odcinek 28: Tragiczna Wielkanoc u Winnych po pożarze domu! Władkowi puszczą nerwy - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1574 ZWIASTUN. Marcin zostawi Izę! Nie wybaczy jej zdrady z Michałem. Będzie gorzej niż wszyscy myślą
M jak miłość odc. 1574. Iza (Adriana Kalska), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1574. Iza (Adriana Kalska), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

- Nie znasz całej prawdy, nie wiesz wszystkiego, więc mnie nie oceniaj - Iza stanie do walki w 1578 odcinku "M jak miłość".

- O czym ty mówisz, czegoś nie wiem? - zapyta zaskoczona matka Marcina.

- Bosacki chciał się zemścić na Marcinie. Posłużył się Michałem (Paweł Deląg), mną, jak narzędziem! A wiesz, co jest w tym wszystkim najgorsze? Że mu się udało! Osiągnął dokładnie to, co sobie zaplanował - wyzna Iza ze łzami w oczach. - Marcin zachowuje się, jakby to wszystko była moja wina! Jakbym celowo go skrzywdziła! Nie mam już siły, mamo! Nie mam siły przekonywać go, że go kocham, że jest dla mnie wszystkim i zastanawiam się, czy to wszystko ma jeszcze w ogóle jakiś sens... - Iza nareszcie wyrzuci z siebie cały żal w 1578 odcinku "M jak miłość".

Po tym wyznaniu Aleksandra natychmiast przytuli mocno Izę i zacznie ją gładzić po włosach, jak małą, skrzywdzoną dziewczynkę... Matka Marcina nareszcie zobaczy, jak bardzo cierpi żona Marcina i jak wiele trzeba zrobić, żeby to wszystko poskładać. Czy uda jej się dotrzeć do syna w 1578 odcinku "M jak miłość' i przekonać go, że to nie Iza powinna zapłacić za jego krzywdy?

Zobacz także: Roznerski i Kalska w M jak miłość rozstają się, ale prywatnie właśnie ogłosił radosną nowinę! Tego nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA 

M jak miłość, odcinek 1575, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1575, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
Najnowsze