M jak miłość, odcinek 1578: Joasia rozdzieli Izę i Marcina. Złoży propozycję nie do odrzucenia -  WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1578: Joasia rozdzieli Izę i Marcina. Złoży propozycję nie do odrzucenia - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1578: Joasia rozdzieli Izę i Marcina. Złoży jej propozycję nie do odrzucenia - WIDEO

2021-03-26 23:47

W 1578 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) złoży Izie (Adriana Kalska) propozycję nie do odrzucenia. Kobiety dogadają się w tajemnicy przed wszystkimi, a niedługo prawda ujrzy światło dzienne. Joasia od dawna przebywa we Francji i to właśnie jej przeprowadzka popchnie Izę do radykalnego kroku. Przez kryzys z Marcinem (Mikołaj Roznerski) załamie się i w 1578 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Joasi potwierdzić ich plan. Tego nikt się nie spodziewa!

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1578 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Iza ma plan, którego nikt się nie spodziewa. Kryzys małżeński z Marcinem trwa i zapowiada się, że szybko się nie skończy. Dlatego Chodakowska uda się do Michała (Paweł Deląg) i zacznie realizować swoje zamiary.

- A ty dzisiaj nie miałaś wziąć urlopu? - zdziwi się Ostrowski na widok Izy. - Wzięłam, ale chciałam cię poprosić o dłuższy urlop. bezpłatny. Potrzebuję trochę czasu na poukładanie swoich spraw i nie wiem ile to potrwa - powie Chodakowska.

- To samo słyszałem od Joasi pół roku temu... - zauważy Michał. - Zazdroszczę jej, też bym chciała tak sobie zniknąć i mieć spokój, żeby uporządkować myśli w swojej głowie

- No dobrze, jasne, rób co uważasz za konieczne...

Przeczytaj: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1578 ZWIASTUN. Marcin wpadnie w obłęd z zazdrości o Izę. Wypędzi go z domu. Nawet Aleksandra potępi synową!

W 1578 odcinku "M jak miłość" Marcin przyłapie Izę i Michała na spotkaniu. Nie będzie wiedział, że żona spotkała się z szefem, żeby załatwić sobie urlop. Chodakowski uzna to za kolejny dowód zdrady. W mieszkaniu wybuchnie między nimi kolejna afera, po której Iza opadnie z sił i podejmie ostateczną decyzję co do dalszego życia. Po położeniu dzieci spać, sięgnie po telefon i zadzwoni do Joasi.

- Cześć Joasiu, przepraszam za taką późną porę, możemy porozmawiać? - powie żona Marcina. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

Wkrótce w 1578 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że kobiety dogadały się między sobą w sprawie wyjazdu Izy do Francji. Nikt nie będzie się spodziewał, że Chodakowska zaplanowała zostawienie męża i dzieci i ucieczkę do Joasi.

- Jeśli twoja propozycja jest nadal aktualna, to ja już podjęłam decyzję... - niebawem w "M jak miłość" Iza zadzwoni do Joasi i potwierdzi swój przyjazd do Francji.

Pech zechce, że Marcin będzie gotowy do porozmawiania z Izą i wstępnego pogodzenia się, ale w "M jak miłość" mocno się zdziwi, bo znajdzie list od żony, w którym przeczyta, że wyjechała i nie będzie jej na święta.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze