M jak miłość, odcinek 1577: Ślub Pawła i Franki poprzedzony wielką aferą o suknię ślubną. Franka w końcu mu wygarnie

2021-03-07 16:42 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1577: Ślub Pawła i Franki poprzedzony wielką aferą o suknię ślubną. Franka w końcu mu wygarnie
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1577: Ślub Pawła i Franki poprzedzony wielką aferą o suknię ślubną. Franka w końcu mu wygarnie

W 1577 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) będzie pewny, że Franka (Dominika Kachlik) ma zamiar wyjść za niego za mąż. Znajdzie katalog z sukniami ślubnymi i nawet zaznaczoną już, wybraną kreacją. Zduński oniemieje, bo przecież nawet nie zdążył się jej oświadczyć! W 1577 odcinku "M jak miłość" rozkręci aferę i w ostrych słowach skomentuje plany dziewczyny. Wreszcie postawi sprawę jasno i wygarnie jej prawdę o ich relacji. Tym razem Franka też pokusi się o cięty język. Zamiast ślubu będzie rozstanie?

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wściekłość Zduńskiego w 1577 odcinku "M jak miłość" zacznie się od humorów Basi (Gabriela Raczyńska), która zacznie narzekać, że musi lecieć do matki do Londynu. Paweł zarzuci dziewczynie, że cały czas poświęca telefonowi i znajomym i nie ma z nią kontaktu.

- Poprztykaliśmy się trochę... jak ostatnio próbowała ustawiać mi życie. I od tego czasu czuję, że coś jest nie tak. Szwankuje nam komunikacja... - powie Paweł do Franki.

- Nie musisz zgrywać autorytetu... Po prostu pogadaj z nią jak człowiek. Tak od serca - doradzi mu kobieta w 1577 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji Olka pojawią się straszne komplikacje, będzie potrzebna krew. Sonia tego nie przeżyje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Basia z "M jak miłość" wywinie Pawłowi niezły numer. Podrzuci katalog sukien ślubnych, a Zduński pomyśli, że to sprawka Franki! Wścieknie się, że kobieta planuje ich ślub.

- Sukienkę masz już chyba wybraną... - rzuci wredny komentarz mężczyzna.

- O czym ty mówisz? - zdziwi się Franka, a Zduński pokaże jej katalog sukien ślubnych.

- I to cię tak wystraszyło?

- Powiedzmy, że nawet wkurzyło!

- Franka, serio chcesz się ze mną bawić w takie podchody? Myślałem, że znasz mnie na tyle, że dobrze wiesz... - Paweł w "M jak miłość" naprawdę się wścieknie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1576: Tragedia w Grabinie. Basia zginie przez Dawida? Tylko Jaszewska może powstrzymać syna psychola - WIDEO

Paweł i Franka z "M jak miłość" zaczną się ostro kłócić o ślub, bo Zduński będzie przekonany, że dziewczyna zaplanowała im wspólną przyszłość.

- Mam to powiedzieć na głos? Proszę, jak sobie życzysz. Lubię cię, nawet bardzo, ale... chcę być wobec ciebie fair. O żadnym ślubie nie ma i nie może być mowy - podsumuje.

- Myślisz, że taki z ciebie supergość, że ja o niczym innym nie marzę? Tylko śnię po nocach o ślubie z tobą? - dziewczyna też nie będzie przebierać w słowach.

Jak widać, w "M jak miłość" raczej nie ma co liczyć na szczęśliwy koniec relacji Franki i Pawła. Skoro Zduński wścieka się na myśl, że w ogóle mogłoby dość do jakiegoś ślubu. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze