M jak miłość, odcinek 1574: Szymek doniesie babci Aleksandrze o rozstaniu Izy i Marcina. To dobije Chodakowską!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1574: Szymek doniesie babci Aleksandrze o rozstaniu Izy i Marcina. To dobije Chodakowską!

M jak miłość, odcinek 1574: Szymek doniesie babci Aleksandrze o rozstaniu Izy i Marcina. To dobije Chodakowską!

2021-02-28 14:42

W 1574 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) załamany nagłym zniknięciem taty wyżali się babci, co się stało. Synek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) będzie bardzo przeżywał kryzys w małżeństwie rodziców i rozpaczliwie zacznie szukać pomocy. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) będzie w szoku, jak bardzo źle poszły sprawy między jej synem a synową... Załamana matka w 1574 odcinku "M jak miłość" podejmie próbę poważnej rozmowy z Izą. Czy zdoła również przekonać Marcina, aby jej wysłuchał?

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Aleksandra w 1574 odcinku "M jak miłość" przeżyje prawdziwy szok, kiedy na własne oczy zobaczy w jakiej rozsypce jest rodzina Marcina. Zapłakana Iza, zagubiony Szymek, przerażona Maja (Laura Jankowska) - taki obraz zastanie w domu Chodakowskich.

- Tata wyjechał - powie szczerze Szymek i przytuli się do babci w 1574 odcinku "M jak miłość".

- A wiesz, dokąd? - zapyta wnuczka Aleksandra.

- Nie wiem, ale mama płakała, jak wychodził. A jak taty nie było, mama rozmawiała z ciocią Anetą. I mówiła o czymś nie do wybie... wybieczenia... - Szymek spróbuje wymówić niezrozumiałego dla małego dziecka słowo.

 - Nie do wybaczenia? - podpowie mu coraz bardziej zaniepokojona Aleksandra.

Czytaj też: M jaki miłość, odcinek 1574: Barbara uratuje małżeństwo Marcina i Izy? Nigdy nie uwierzy w jej zdradę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1574: Marcin po rozstaniu z Izą zacznie pić! Będzie go błagać, żeby do niej wrócił
M jak miłość, odc. 1565: Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: tvp/vod

Szymek nie będzie miał pojęcia w 1574 odcinku "M jak miłość", podobnie jak wszyscy w rodzinie, dokąd udał się jego tata. Marcin wyjdzie z domu tak szybko, że nie pożegna się nawet z dziećmi - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>.

Dopiero w 1575 odcinku "M jak miłość" niezastąpiony Olewicz (Tomasz Dedek) wytropi Marcina, co umożliwi rozmowę skłóconych małżonków. Ale Aleksandra w 1574 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będzie miała pojęcia co się dzieje i poprosi o wyjaśnienia Izę.   

 - Szymek mówił mi, że coś się stało, wywnioskowałam z jego słów, że się pokłóciliście. Marcin wyjechał... Ty płakałaś... Co się stało? Marcin coś zrobił? - zapyta synową Aleksandra.

- Nie... To ja... coś zrobiłam - wyzna teściowej ze łzami w oczach Iza.

Czy Aleksandra, kiedy pozna prawdę o prawdziwych przyczynach w małżeństwie syna, spróbuje z nim porozmawiać? Czy dotrze do jego serca i przypomni dlaczego tak bardzo kocha Izę? Przekonamy się śledząc wątek od 1574 odcinka "M jak miłość"!

Zobacz koniecznie: Tak się zmieniała Iza w M jak miłość! Czy zostanie w serialu bez Marcina? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1575: Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1575: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
 Dramat gwiazdy M jak miłość. Małgorzata Pieczyńska umiera ze strachu o syna!

i

Autor: MTL Maxfilm Dramat gwiazdy M jak miłość. Małgorzata Pieczyńska umiera ze strachu o syna!
Najnowsze