M jak miłość, odcinek 1571: Złe wieści o Katii i córce Łukasza! Przez nową kochankę zapomni o swojej rodzinie

M jak miłość, odcinek 1571: Złe wieści o Katii i córce Łukasza! Przez nową kochankę zapomni o swojej rodzinie
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Złe wieści o Katii i córce Łukasza! Przez nową kochankę zapomni o swojej rodzinie

W 1571 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) przekaże matce fatalne wieści na temat losów Katii (Joanna Jarmołowicz) i ich małej córeczki! Okaże się, że chłopak tak zgłupiał na punkcie żony (Alżbeta Lenska) Argasińskiego (Karol Strasburger), że zaniedbał własną rodzinę! Marta (Dominika Ostałowska), kiedy się o tym wszystkim dowie, będzie przerażona i zaproponuje nawet, że pojedzie z synem do Gruzji. Sprawdź co już wiemy o losach Katii i małej Natalii (Zoja Dawicka)w "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1571 odcinku "M jak miłość" zajęty bez reszty Patrycją Łukasz w końcu znajdzie chwilę na spotkanie z matką i siostrą (Gabriela Świerczyńska). I tak rodzina pozna przerażające wiadomości na temat losów Katii i Natalki!

- A masz jakieś wieści od Katii? - rozpocznie temat przy rodzinnym obiedzie Marta. - I co u Natalki?

- Ostatnio kontakt nam się trochę urwał... - przyzna Łukasz. - Katia przestała się odzywać - natychmiast doda na swoje usprawiedliwienie.  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO
M jak miłość, odc. 1571: Łukasz (Jakub Józefowicz), Marta (Dominika Ostałowska)
Autor: tvp/vod

W tym momencie 1571 odcinka "M jak miłość" twarz Marty zmieni się, bo natychmiast zrozumie, że brak wiadomości jest bardzo złym objawem. Czy matka zmotywuje syna, aby zainteresował się własny dzieckiem i je odnalazł? Na pewno jej mina sprawi, że Łukasz szybko wpadnie na pomysł, jak ratować sytuację. 

-  Chyba będę musiał po prostu tam pojechać. 

- To ja pojadę z tobą, tak dawno nie widziałam mojej wnuczki - zaproponuje natychmiast Marta.

W tym momencie 1571 odcinka "M jak miłość" Łukasz szybko zmieni temat i wytknie matce, że zajmuje się swoja pracą i zaniedbuje rodzinę. "Przyganiał kocioł garnkowi", chciałoby się powiedzieć... Prawda jest jednak taka, że Łukasz tak oszalał na punkcie swojej kochanki, że zapomniał o bożym świecie! Czy faktycznie ruszy po raz kolejny do Gruzji i odnajdzie swoją małą córeczkę i Katię? A może zaraz po tej rozmowie zapomni o wszystkim w ramionach Patrycji?  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński odkryje romans Patrycji. Poprosi Łukasza o pomoc w szukaniu kochanka!

M jak miłość odc. 1571. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze