M jak miłość, odcinek 1568: Tragedia Anety. Przez Argasińskiego straci wszystko co tak kocha - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1568: Tragedia Anety. Przez Argasińskiego straci wszystko co tak kocha - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1568: Tragedia Anety. Przez Argasińskiego straci wszystko co tak kocha - ZDJĘCIA

2021-02-17 13:11

W 1568 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) przeżyje tragedię! Argasiński (Karol Strasburger) ją wykończy! Od dawna miał uprzedzenie co do jej pracy, ale teraz naprawdę ją zniszczy. Kłamstwo Olka (Maurycy Popiel) w poprzednich odcinkach "M jak miłość" przyniosło odwrotny skutek do zamierzonego, a Aneta zostanie skompromitowana. Wygląda na to, że Chodakowska straci coś więcej niż pracę. Argasiński odbierze jej wszystko co kocha!

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek, 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1568 odcinku "M jak miłość" Argasiński weźmie się w końcu za Anetę. Od początku nie ukrywał niechęci do kobiet chirurgów, dlatego zdecydowanie polubił Chodakowskiego. Olek jednak mocno przesadził, bo w poprzednich odcinkach "M jak miłość" skłamał ordynatorowi, że to on, a nie jego żona, popełnił duży błąd, który mógł rzutować na życie pacjenta.

- Pan pewnie wie, że doktor Aneta wiele razy podejmowała ze mną temat samodzielnych operacji? Jest bardzo niecierpliwa, naciska... ale na moim oddziale operować nie będzie! To kwestia zaufania... Mam nadzieję, że pan to rozumie? - powie bezwzględny Jerzy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Basia oszaleje dla Dawida! Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola

M jak miłość odcinek 1568 ZWIASTUN. Iza ujawni Anecie swoją tajemnicę! Marcin też dowie się o zdradzie?

W 1568 odcinku "M jak miłość" Olek znajdzie zapłakaną Anetę, która cała zdruzgotana oznajmi mu, że Argasiński pozbawił ją wszystkiego co kocha!

- Ten stary dziadyga… wykreślił mnie ze wszystkich zabiegów! - wypłacze się mężowi.

I faktycznie, Aneta zawsze była skupiona na swojej karierze, zależało jej, żeby osiągnąć sukces jako lekarz, a tymczasem właśnie została tej szansy pozbawiona. Kobieta kompletnie się załamie i będzie wiedziała, że pod okiem Argasińskiego nie ma już szans na prowadzenie samodzielnych operacji...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

W 1568 odcinku "M jak miłość" Olek wymyśli sposób, by jakoś pocieszyć żonę. W domu wręczy jej nieoczekiwany prezent.

- Last minute na Sardynię. Tylko proszę cię zgódź się, bo oferta jest bezzwrotna. Tylko musisz się pośpieszyć, bo wylot jest jutro - powie Chodakowski. 

- Oooo...

- Czyli rozumiem, że się zgadzasz?

- Oczywiście! Z tobą polecę na koniec świata! - wyzna Aneta.

Wakacje to miła odmiana dla sfrustrowanej kobiety, ale niestety to nie pomoże przy fakcie, że Argasiński właśnie przekreślił jej karierę. 

Najnowsze