M jak miłość, odcinek 1568: Podły Argasiński odkryje kłamstwa Olka! Zakaże Anecie operowania i przekupi Chodakowskiego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1568: Podły Argasiński odkryje kłamstwa Olka! Zakaże Anecie operowania i przekupi Chodakowskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1568: Podły Argasiński odkryje kłamstwa Olka! Zakaże Anecie operowania i przekupi Chodakowskiego - ZDJĘCIA

2021-02-16 14:28

Argasiński (Karol Strasburger) z "M jak miłość" szybko odkryje liche kłamstwo Olka (Maurycy Popiel), który uparł się, żeby bronić Anety (Ilona Janyst). To właśnie ona prawie zabiła pacjenta, a przecież ordynator od dawna szukał na nią haków, byle nie dopuścić jej do samodzielnych operacji. W 1568 odcinku "M jak miłość" przebiegły Argasiński rzuci w twarz Chodakowskiemu, że doskonale wie co zrobił i nie wyciągnie konsekwencji pod jednym warunkiem... Olek wybierze karierę zamiast żony?

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek, 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1568 odcinku "M jak miłość" okaże się, że kłamstwo Olka się nie opłaciło. Niedawno Aneta popełniła duży błąd i prawie uśmierciła pacjenta, ale Chodakowski wziął na siebie całą odpowiedzialność i wykorzystał pielęgniarkę Laurę (Klaudia Kulinicz), by ta zalała dokumenty potwierdzające winę Anety. Argasiński z "M jak miłość" szybko zorientuje się, że próbują zrobić z niego głupiego, ale z sympatii do Olka i tak obarczy winą Anetę. 

- Jestem pewien, że zlecenie wystawiła pańska żona... Pan nie popełnia takich błędów. Szczęśliwie pacjent wyszedł z tego bez szwanku. Dlatego nie będę drążył sprawy...  - zacznie wywód ordynator. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

M jak miłość odcinek 1568 ZWIASTUN. Iza ujawni Anecie swoją tajemnicę! Marcin też dowie się o zdradzie?

Olek w "M jak miłość" będzie już wiedział, że kłamstwo się wydało i nie ma szans, by z tego wybrnąć i wyciągnąć Anetę. 

- Pan pewnie wie, że doktor Aneta wiele razy podejmowała ze mną temat samodzielnych operacji? Jest bardzo niecierpliwa, naciska... ale na moim oddziale operować nie będzie! To kwestia zaufania... Mam nadzieję, że pan to rozumie? - doda wkurzony ordynator. 

Olek w 1568 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedział co robić. Zda sobie sprawę, że Argasiński między wierszami każe mu przestać faworyzować żonę, bo i on się doigra. Tylko z sympatii nie oberwało mu się za kłamstwo. Chodakowski zrozumie, że albo odpuści, albo razem z Anetą będzie miał wielkie problemy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: To ona zastąpi Janka! Zrobi w Lipnicy rewolucję i zniszczy Sonię

W 1568 odcinku "M jak miłość" Aneta poczuje konsekwencje swoich błędów. 

- Ten stary dziadyga… wykreślił mnie ze wszystkich zabiegów! - wypłacze się Olkowi.

Chodakowski nie będzie mógł wiele zrobić. Jeśli znów zacząłby walczyć o żonę, jego też mogłyby spotkać duże nieprzyjemności. Kariera jest dla Olka bardzo ważna, dlatego raczej nie zdecyduje się dalej brnąć w całą sytuację. Wygląda na to, że kariera Anety lekko się załamie. Znając ją, odnajdzie sposób na wyjście z sytuacji. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze