M jak miłość, odcinek 1561: Szymek i Maja zrujnują najważniejszy dzień w życiu Izy. Nawet Marcin sobie nie poradzi

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1561: Szymek i Maja zrujnują najważniejszy dzień w życiu Izy. Nawet Marcin sobie nie poradzi

M jak miłość, odcinek 1561: Szymek i Maja zrujnują najważniejszy dzień w życiu Izy. Nawet Marcin sobie nie poradzi

2021-01-25 21:47

Dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w 1561 odcinku "M jak miłość' narobią wielkich szkód swojej kochanej mamie! W niezwykle ważnym dla niej dniu wtargną na wielkie wydarzenie i zniszczą moment, na który bardzo ciężko pracowała. Nawet Marcin nie zdoła opanować rozbrykanego Szymka (Staś Szczypiński), który w 1561 odcinku "M jak miłość" zacznie już pokazywać "różki"!

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1561 odcinku "M jak miłość" Iza będzie bardzo przejęta nową rolą, jaką dostała w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg). To właśnie ona doprowadzi do spotkania autorskiego Iwańskiego (Robert Czeczot) z udziałem ogromnej publiczności! Chimeryczny pisarz do ostatnie chwili będzie groził, że wszystko odwoła i żadnego występu nie będzie, ale Iza imprezę uratuje!

I tak to właśnie żona Marcina w 1561 odcinku "M jak miłość" poprowadzi spotkanie autorskie Iwańskiego i w kluczowym momencie zrujnują je Szymek i Maja (Laura jankowska)! Dzieci "urwą się" Marcinowi i wbiegną na scenę... przywitać się z mamą! Wszyscy aż zaniemówią z wrażenia...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego
M jak miłość, odc. 1561: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska), Iwański (Robert Czechowski)

i

Autor: tvp/vod

- Mama! - Maja nie zważając na ogromną publiczność wpadnie na scenę i rzuci się Izie na szyję. A Szymek pobiegnie za nią. 

I już za moment Iza i Marcin będą musieli gęsto się tłumaczyć zebranej publiczności. Niezręczną sytuację uratuje w 1561 odcinku "M jak miłość" Iwański, który wykorzysta to, aby pokazać, jakim wrażliwym jest człowiekiem i wie o czym pisze. 

- I to jest właśnie ta miłość spełniona! Proszę zobaczyć! - wykrzyknie pisarz, a w sali rozlegną się gromkie brawa. 

Dzieci Izy i Marcina rozochocone aplauzem publiczności jeszcze bardziej nie będą chciały się uspokoić w 1561 odcinku "M jak miłość". I kiedy Szymek z Mają będą biegać wrzeszczeć pod bistro Kingi, w którym odbywa się prowadzone przez ich mamę spotkanie, Marcin postanowi, że wreszcie musi im pokazać kto tu rządzi.

- Szymek, chodź to do mnie! Nie przeszkadzaj mamie - Chodakowskiemu uda się w końcu złapać synka za rękę. 

- To nie ja przeszkadzam, to Maja! - odetnie się Szymek. 

Sytuację uratują ostatecznie Olek z Anetą w 1561 odcinku "M jak miłość". Ciocia dzieci zagrozi, że weźmie ich do siebie na dwa dni.

- Od razu będą chodzić jak w zegarku! - Aneta zrobi groźna minę na co Szymek i Maja.... wybuchną tylko gromkim śmiechem!  

- A Ty Szymek uważaj, bo jak będziesz tak biegał, to się nabawisz kontuzji i będzie cię musiał wujek leczyć - włączy się Olek. 

- E tam - Szymek tylko machnie ręką i pobiegnie bawić się dalej!

Czytaj także: Pierwsza miłość. Marysia wyjdzie z psychiatryka, ale nie odzyska Julki! Ojciec Edward zamknie ją w zakonie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1561: Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze