M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Kochanka Piotrka jeszcze brutalnie się odegra - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Kochanka Piotrka jeszcze brutalnie się odegra - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Kochanka Piotrka jeszcze brutalnie się odegra - ZDJĘCIA

Sprawiedliwość wygra w 1560 odcinku "M jak miłość"! Podła Kamila (Anna Gorajska) dostanie za swoje, i od Kingi (Katarzyna Cichopek) na Deszczowej, i od Magdy (Anna Mucha) w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Była kochanka Piotrka (Marcin Mroczek) wprawdzie spróbuje się odegrać, ale jej brutalna akcja będzie niczym wobec zjednoczonych sił Zduńskich i przyjaciół! Jak przegrywa wredna Kamila zobaczymy już w 1560 odcinku "M jak miłość", a tymczasem sprawdź co już na ten temat wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Piotrek zmądrzeje i w 1560 odcinku "M jak miłość" będzie znów szczęśliwym mężem Kingi, a parę połączy na nowo gorąca namiętność! Co więcej, Kamila walcząc o odebranie Zduńskiego żonie, mocno się do tego przyczyni... Jak do tego dojdzie?

Otóż odrzucona przez Piotrka Kamila weźmie sobie z punkt honoru skompromitowanie go i odzyskanie - zapewne znów jako "jedyna przyjaciółka" - dla siebie. Na absolutną wyłączność. Jakie będzie jej zdziwienie, kiedy jak podaje swiatseriali.interia.pl Kinga w 1560 odcinku "M jak miłość" nie tylko nie uroni ani jednej łzy, ale ostro babę pogoni! 

A zacznie się od tego, że w 1560 odcinku "M jak miłość" Kamilę w kancelarii wyśmieje Magda. Przyłapie ją na kolejnych umizgach do Piotrka, tym razem zupełnie nieskutecznych. 

- Ty ciągle próbujesz! Co za determinacja... - Magda dosłownie będzie dusić się ze śmiechu.  

Czytaj również: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1547 ZWIASTUN. Kamila będzie grozić Magdzie. Kinga nie wybaczy Piotrkowi zdrady
M jak miłość, odc. 1560: Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm

Upokorzona w pracy Kamila przypuści kolejny desperacki atak w domu na Deszczowej. Ale w 1560 odcinku "M jak miłość" srogo się zawiedzie! "Przywita" ją nie skrzywdzona, płacząca po kątach Kinga, tylko odważna, silna i pewna swego pani Zduńska! 

- Byłam kochanką Piotra i to był namiętny związek - zacznie bezczelna Kamila w ogrodzie Zduńskich na Deszczowej . 

- To jest mój facet! I to jest mój ogród! - usłyszy mocną odpowiedź, a Kinga zacznie ją dosłownie wypychać ze swojego terenu!

- Nie popychaj mnie! - spróbuje podnieść głos Kamila. 

W odpowiedzi Kinga pokaże tylko Kamili wyjście, a w domu ... rzuci się na Piotrka. Ale nie ze złością - w 1560 odcinku "M jak miłość" po raz pierwszy od wielu miesięcy państwo Zduńscy będą uprawiać dziki, namiętny seks!

Niestety, Kamila podejmie jeszcze jedną próbę zemszczenia się na Zduńskich. Odrzucona kochanka wynajmie zbirów, którzy w 1563 odcinku "M jak miłość" pobiją Piotrka. Jednak i tak akcja nie przyniesie jej efektów - będzie miała poważne kłopoty!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek nie przeżyje? Matka Janka oszaleje na widok syna we krwi. Artur Rogowski nie zdąży go uratować? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1560, Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1560, Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość, odc. 1560: Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1560: Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze