M jak miłość, odcinek 1560: Kamila pierwsza rzuci się na Kingę przy dzieciach! Tragiczny finał bójki o Piotrka - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1560: Kamila pierwsza rzuci się na Kingę przy dzieciach! Tragiczny finał bójki o Piotrka - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1560: Kamila pierwsza rzuci się na Kingę przy dzieciach! Tragiczny finał bójki o Piotrka - WIDEO

W 1560 odcinku "M jak miłość" to wściekła Kamila (Anna Gorajska) rzuci się na Kingę (Katarzyna Cichopek) w ogrodzie na Deszczowej z pięściami! W dodatku zrobi to przy dzieciach! Prawniczka zacznie bójkę, a później jeszcze oskarży żonę Piotrka o pobicie i zniszczenie mienia. Tragiczny finał kolejnego ataku Kamili na Kingę w 1560 odcinku "M jak miłość" - zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Bezczelna Kamila w 1560 odcinku "M jak miłość" znów wtargnie do ogrodu Kingi i... zacznie bajerować opiekującymi się bliźniaczkami Wojciecha (Emilian Kamiński)! Jej arogancka postawa, prawie gołe nogi na wierzchu i pozycja na fotelu, jakby to kochanka Piotrka była królową na Deszczowej, już lekko wkurzy Kingę. A przecież o to tylko Kamili będzie chodziło - wyprowadzić Zduńską z równowagi! 

- Czy jest coś w czym mogłabym ci pomóc? - zapyta uprzejmie Kinga, kiedy jej ojciec zabierze dzieci z ogrodu. 

- Tak, chciałam omówić pewne sprawy, ale dzwoniłam, nie odbierałaś...

- Najwidoczniej nie miałam ochoty na rozmowę z tobą. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka

W tym momencie 1560 odcinka "M jak miłość" Kinga jeszcze będzie trzymać nerwy na wodzy, ale Kamila da pełen popis swojej agresji! Obrazi, upokorzy żonę Piotrka słowem, myślą, aż w końcu ją zaatakuje! 

- Myślę, że powinnaś poznać prawdę...

- Średnio mnie to interesuje, więc gdybyś zechciała - Kinga jeszcze pokaże grzecznie, gdzie jest wyjście. 

I właśnie wtedy Kamila zaatakuje Kingę w 1560 odcinku "M jak miłość" historyjką, którą już będzie miała przygotowaną. Zbliży twarz do jej twarzy, w zasadzie będzie próbowała ją sobą przewrócić. I przekroczy wszelkie granice fizyczne i psychiczne Kingi! 

- Więc tak, byłam kochanką Piotra i to był cudowny, wspaniały, namiętny związek! Wiesz, Piotrek dostał ode mnie w łóżku to, czego nie dostał od ciebie! Wiem, że prawda boli, ale nigdy nie będziesz w stanie dać mu tego co ja! Nigdy! No, może ciepłe kapcie i herbatkę. Ale seksu twój facet będzie szukał gdzie indziej! I będzie go szukał do końca świata, rozumiesz? Bo co to jaka jak ty...-

- To jest mój facet! To jest mój dom i to jest mój ogród! Wynocha! - Kinga odepchnie atak wrednej baby

Wieczorem Kamila zadzwoni do Piotrka poskarżyć się na żonę - więcej pisaliśmy o tym TUTAJ>>> Kiedy Zduński zrozumie co się stało, będzie z żony prawdziwie dumny i małżonkowie zakończa ten wieczór dzikim seksem! Ale podła Kamila nie odpuści od 1560 odcinka "M jak miłość" bęzie dalej snuła swoje intrygi, aż w końcu napuści na Piotrka prawdziwych zbirów. 

Twoja żona mnie pobiła, podarła mi żakiet za pięć tysięcy złotych i zrobiła kilka siniaków. To wariatka! I uprzedzam, że ja tego nie odpuszczę!- będzie krzyczała Kamila do telefonu. 

Ale wygląda na to, że czego by podła Kamila nie zrobiła, wszystko wyjdzie dokładnie odwrotnie, niż zakładała. Chamski i agresywny donos do żony na Piotrka w 1560 odcinku "M jak miłość" zaprowadzi małżonków prostu do łóżka. A ze zbirami poradzi sobie Paweł w 1563 odcinku serialu, który nadstawi własną głowę w obronie brata. A to z kolei, prędzej czy później doprowadzi do pojednania Zduńskich.

Czytaj też: M jak miłość. Nowe życie Lilki i Mateusza. Bogaty Jacek Kotowski odda im wszystko - WIDEO

Najnowsze