M jak miłość, odcinek 1559: Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1559: Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

M jak miłość, odcinek 1559 - streszczenie, opis: Jaszewscy i ich syn Dawid ukrywają przed Rogowskimi kim są naprawdę

2021-01-19 15:25

"M jak miłość" odcinek 1559 we wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1559 - streszczenie: Marysia, Kisielowa i Artur poznają nowych sąsiadów. Jaszewscy i ich syn Dawid sprawiają wrażenie miłej rodziny, ale ukrywają przed nimi mroczną tajemnicę związaną z przeszłością Dawida. Synem sąsiadów coraz bardziej interesuje się 12-letnia Basia Rogowska.

Jacek szykuje się do powrotu do Kanady. Żegna się z Krystyną, choć trudno mu pogodzić się z faktem, że kobieta wciąż nie chce powiedzieć Lilce prawdy. Niespodziewanie tajemnicę dorosłych poznaje mały Kamil. Gdy dziewczyna wpada w rozpacz po kolejnej gwałtownej kłótni z Banachem, chłopiec wyjawia jej prawdę. Wzburzona nastolatka dzwoni do Kotowskiego, który niebawem zjawia się w jej domu. Ula i Bartek próbują zmierzyć się z kłopotami. Po tym, jak stracili cały majątek, muszą na nowo zaplanować swoją przyszłość. Kisielowa postanawia odwiedzić słynną wróżkę Calistę. Tymczasem Leon i Żak postanawiają założyć kolejny biznes. Ich wybór pada właśnie na ezoterykę.

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze