M jak miłość, odcinek 1559: Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec! Ostra reakcja Mateusza na nowego teścia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec! Ostra reakcja Mateusza na nowego teścia

M jak miłość, odcinek 1559: Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec! Mateusz zabroni mu zbliżać się do żony - ZDJĘCIA

2021-01-19 20:51

W 1559 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) dowie się, że Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) to jej ojciec. Skrywana przez lata tajemnica Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) wyjdzie na jaw, kiedy matka Lilki pożegna się z byłym kochankiem. Los sprawi, że to Kamilek (Miłosz Kwiecień), młodszy brat Lilki, ujawni sekret ich mamy i Jacka. Dla 19-latki, która całe życie myślała, że jest córką Banacha (January Brunov) to będzie wstrząs. Do tego stopnia, że Mateusz (Krystian Domagała) w 1559 odcinku "M jak miłość" zabroni Jackowi zbliżać się do Lilki...

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzinne kłamstwa matki Lilki z "M jak miłość" w 1559 odcinku wyjdą na jaw w zaskakujących okolicznościach. Kolejne spotkanie z Jackiem Kotowskim uświadomi Lilce, że dobry przyjaciel Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) może mieć wobec niej podłe zamiary. Poza tym przyjaciółki, Ewka (Jowita Chwałek) i Ala (Alicja Ostolska) wmówią jej, że starszy facet chcą ją zwyczajnie poderwać. Lilka, która rok temu przeżyła brutalny gwałt zacznie się bać Jacka.

I w 1559 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Mateuszowi, że Kotowski wzbudza w niej lęk, bo nie wie o co tak naprawdę mu chodzi, dlaczego tak często odwiedza ją w "Bistro za rogiem". Mąż ani słowem nie wspomni Lilce o tym, że Jacek to jej biologiczny ojciec. Mimo to Mostowiak w 1559 odcinku "M jak miłość" zażąda od Kotowskiego, by nie zbliżał się do Lilki, nie burzył życia jego żonie, zwłaszcza że przeżyła niedawno traumę. A poza tym uszanował wolę Krystyny, która nie chce wyjawić córce prawdy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Wobec tego w 1559 odcinku "M jak miłość" Jacek postanowi wrócić do Kanady. Przed wyjazdem z Polski Jacek obieca Krystynie, że zostawi ich córkę w spokoju. Ich rozmowę podsłucha Kamilek, który powie siostrze, że nie jest córką Banacha, a Kotowskiego. Lilka przeżyje szok. Wstrząśnięta i wzburzona tym, że dorastała w kłamstwie w 1559 odcinku "M jak miłość" pojedzie do domu Jacka, ale go nie zastanie.

Zadzwoni więc do ojca, by wszystko z nim wyjaśnić. - Mówił pan, że gdybym czegokolwiek potrzebowała, mam dzwonić - zacznie drżącym głosem. - Więc dzwonię, bo chcę, żebyście wreszcie przestali mnie okłamywać! Czy to prawda, że jest pan moim ojcem?!

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

Jacek przerwie połączenie. Po chwili w 1559 odcinku "M jak miłość" ruszy do domu Banachów, by stanąć z Lilką twarzą w twarz i wyznać jej całą prawdę, na którą zasłużyła już dawno. - Dałem słowo twojej matce, że ci tego nie powiem, ale w tej sytuacji nie mogę tego słowa dotrzymać. Tak... Jestem twoim ojcem... - wyszepcze. Jak zareaguje Lilka na te słowa? Znienawidzi matkę Krystynę, że tak długo ją oszukiwała!

M jak miłość odc. 1559. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1559. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze