M jak miłość, odcinek 1559: Choroba rozdzieli Barbarę z bliską osobą! Będzie musiała trzymać się od niej z daleka

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1559: Choroba rozdzieli Barbarę z bliską osobą! Będzie musiała trzymać się od niej z daleka

M jak miłość, odcinek 1559: Choroba rozdzieli Barbarę z bliską osobą! Będzie musiała trzymać się od niej z daleka

2021-01-14 13:09

W 1559 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) dowie się o chorobie, która rozdzieli ją z jedną z najważniejszych osób w życiu. Pozorny spokój, który zapanuje w domu Mostowiaków w Grabinie nie będzie zwiastował dramatycznych wydarzeń, ale mimo to Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) będą mieli powody do zmartwień. Bo dość niespodziewanie w 1559 odcinku "M jak miłość" Rogowski przekaże Barbarze, że z powodu ogromnego ryzyka zarażenia musi zmienić plany i trzymać się z daleka od bliskiego przyjaciela. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Aż trudno w 1559 odcinku "M jak miłość" będzie uwierzyć, że w rodzinie Mostowiaków rozegrają się wkrótce dramatyczne wydarzenia. Marysia nie zdoła dłużej ukrywać przed Barbarą, że niebawem wszystko się może zmienić. To ona przekaże seniorce rodu zaskakujące wieści o żonie Mateusza (Krystian Domagała). Po kolejnej rozmowie z byłym ukochanym Jackiem (Tomasz Sobczak) przerwie milczenie i powie matce, że Lilka (Monika Mielnicka) jest córką Kotowskiego.

Ta wiadomość w 1559 odcinku "M jak miłość" spadnie na Barbarę tak niespodziewanie, że zacznie się bać jak prawda o ojcu wpłynie na Lilkę, która tak wiele ostatnio przeszła. Mimo, że Mostowiakowa nadal nie wie, że Lilka została zgwałcona i była w ciąży z gwałcicielem, to o stracie dziecka Rogowscy jej jednak powiedzieli.

Troskliwa babcia w 1559 odcinku "M jak miłość" zacznie się bać o Lilkę i Mateusza oraz ich wspólną przyszłość. Dopiero co Lilka oraz jej matka Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) uwolniły się od tyrana i pijaka Banacha (January Brunov), a już czekają czekają je bolesne rozmowy o przeszłości i tajemnicy, którą matka Lilki skrywała przed nią przez lata.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Jakby tego było mało, to w 1559 odcinku "M jak miłość" Barbara usłyszy smutne wieści o Józefie Modrym (Stefan Friedmann). Bliski przyjaciel Mostowiakowej, który dzięki niej cudem uszedł z życiem kiedy opiekunka psychopatka chciała go zabić, znów będzie wymagał pomocy lekarza. To Rogowski przekaże Barbarze, że chory na grypę Józef powoli zdrowieje, ale nadal może zarazić seniorkę.

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"

Sprawdź też: Teresie Lipowskiej puściły nerwy, ma już dość. Ujawnia całą prawdę o odejściu z M jak miłość

Właśnie ze względu na zdrowie Barbary, jej podeszły wiek i kłopoty z sercem w 1559 odcinku "M jak miłość" Artur zaleci, żeby trzymała się od Modrego jak najdalej. - Pan Józef czuje się znacznie lepiej, ale powinnaś odłożyć tę wizytę. Nie chcę, żebyś się zaraziła. Z grypą nie ma żartów. - To prawda... Tylko, że dziś upiekłam dwa ciasta. Jedno dla nas, a drugie dla Józka - wyjaśni Mostowiakowa, która jak zwykle chciała zadbać o samotnego przyjaciela.

M jak miłość odc. 1559. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1559. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1559. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1559. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1559. Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1559. Barbara (Teresa Lipowska)
Najnowsze