M jak miłość, odcinek 1538: Józef na łożu śmierci w szpitalu zaskoczy Barbarę szczerym wyznaniem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1538: Józef na łożu śmierci w szpitalu zaskoczy Barbarę szczerym wyznaniem

M jak miłość, odcinek 1538: Józef na łożu śmierci w szpitalu zaskoczy Barbarę szczerym wyznaniem - ZWIASTUN

2020-10-28 15:03

W 1538 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) wreszcie zostanie uratowany przez Artura Rogowskiego (Robert Moskwa)! Śmierć jednak będzie blisko, bo opiekunka Ola (Magdalena Rembacz) otruje go zabójczą dawką leków. Umierający Józek trafi do szpitala tylko dzięki szybkiej interwencji Artura! Będzie nieprzytomny, w krytycznym stanie kiedy w 1538 odcinku "M jak miłość" oszustka i psychopatka Ola spróbuje uciec przed policją. Na wieść o tragedii Józka w szpitalu odwiedzi go Barbara (Teresa Lipowska). Modry przekonany, że wkrótce umrze zdobędzie się na szczere wyznanie. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ratunek dla Józka Modrego w 1538 odcinku "M jak miłość" przybędzie dosłownie w ostatniej chwili! Tuż po tym jak Barbara przekona Artura i Marysię (Małgorzata Pieńkowska), że Ola jest oszustką, a ślub z Józefem to jej sposób, żeby skrzywdzić seniora i dobrać się do jego majątku, Rogowski postanowi jeszcze raz sprawdzić co się dzieje w domu schorowanego przyjaciela Basi. Nie da się już oszukać Oli.

Niemal siłą wejdzie do środka i w 1538 odcinku "M jak miłość" uratuje Modrego. Widząc go nieprzytomnego, odurzonego lekami będzie pewny, że to sprawka opiekunki. Wezwie karetkę, a w tym czasie przed domem Józka zjawi się policja. W 1538 odcinku "M jak miłość" Sonia i Andrzejek (Tomasz Oświeciński),który jako pierwszy natrafił na list gończy za Aleksandrą Zarychtą przyłapią kryminalistkę na próbie ucieczki. - Gdzieś pani wyjeżdża? - A co, nie wolno? - To zależy. Pani Aleksandra Zarychta? Jest pani zatrzymana jako poszukiwana listem gończym przez prokuraturę Warszawa-Mokotów!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1538: Natalka po porwaniu Hani przez Franka dostanie wiadomość od męża! Będzie musiała wrócić do Australii - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1538 ZWIASTUN. Józek Modry umrze? Opiekunka oszustka okradnie i zabije przyjaciela Barbary

A gdy oszustka w 1538 odcinku "M jak miłość" uderzy i odepchnie Sonię, Andrzejek bez trudu ją dopadnie. W tym czasie Józek w szpitalu będzie walczył o życie. Otruty lekami, które Ola siłą wepchnęła mu do ust. Rogowski zawiadomi Marysię i Barbarę o dramacie w domu Modrego. Seniorka rodu Mostowiaków natychmiast odwiedzi przyjaciela w szpitalu. Będzie pierwszą osobą, którą Józek w 1538 odcinku "M jak miłość" zobaczy po odzyskaniu przytomności.

Na skraju życia i śmierci Modry w 1538 odcinku "M jak miłość" postanowi podziękować Barbarze za ratunek. - Dziękuję Basiu, gdyby nie ty byłoby ze mną niedobrze. - Ale już jest lepiej. Tak się cieszę, że cię widzę. Józek, przecież jesteśmy przyjaciółmi i na pewno ty dla mnie zrobiłbyś to samo co ja dla ciebie... Nic nie mów, odpoczywaj...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1538: Józef Modry odkryje, że Ola go zdradza i okrada! Nie dojdzie do ślubu Modrego!

Niestety w 1538 odcinku "M jak miłość" Artur przekaże Barbarze, że z Józefem nie jest dobrze. Dopiero szczegółowe badania wykażą czy Modry przeżyje i uda się mu wyzdrowieć po tym co zrobiła mu opiekunka. Przecież tygodniami faszerowała go podejrzanymi lekami. - W głowie się nie mieści, jak można być takim podłym człowiekiem. Przecież to mogła być tragedia... - westchnie przerażona Barbara.

- No mogła być tragedia gdyby nie ty... Przepraszamy, że w ciebie zwątpiliśmy - wyzna Artur, a Marysia zdobędzie się na ten sam gest. - Przez chwilę, ale jednak. Przepraszamy...- Wiesz co córciu, ja przez moment też nie byłam pewna czy mam rację... - doda Mostowiakowa.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze