M jak miłość, odcinek 1558: Okrucieństwo Kamila wobec Anity. Wykorzysta ją, żeby odegrać się na Magdzie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1558: Okrucieństwo Kamila wobec Anity. Wykorzysta ją, żeby odegrać się na Magdzie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1558: Okrucieństwo Kamila wobec Anity. Wykorzysta ją, żeby odegrać się na Magdzie - ZWIASTUN

2021-01-13 8:42

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" będzie miał romans z Anitą (Melania Grzesiewicz), a sekretarka z kancelarii, która jest także opiekunką jego córki Poli (Hania Nowosielska) zastąpi mu Magdę (Anna Mucha)? W 1558 odcinku "M jak miłość" między Kamilem a Anitą zacznie iskrzyć na urodzinach Poli. Nowa przyjaciółka pomoże Grycowi urządzić imprezę w domu na Wietrznej, a on zacznie otwarcie ją podrywać. Wytrawny podrywacz zauważy wreszcie jak wyjątkowa i piękna jest Anita. Złapie ją na swoje uwodzicielskie sztuczki? Romans z Kamilem może przysporzyć cierpienia nie tylko Anicie...

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kamila i Anitę z "M jak miłość" już dawno połączyło coś więcej niż praca w kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Z pomocą uczynnej, zaradnej, opiekuńczej sekretarki Gryc poradził sobie z Polą w kryzysowych sytuacjach. Poza tym Anita pokochała córkę Kamila jak własne dziecko. Tęskniąca za mamą 5-latka także w cioci Anicie znalazła ciepło, którego nigdy nie dawała jej wyrodna matka Weronika!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

W 1558 odcinku "M jak miłość" będzie uwodził Anitę na urodzinach Poli, które razem urządzą w domu przy Wietrznej. Jeszcze przed imprezą między tą dwójką zacznie iskrzyć. Gryc pomoże przyjaciółce, której zakręci się w głowie podczas wieszania dekoracji w salonie. - Przestałaś mi dokuczać na każdym kroku? - zauważy. - A może ty po prostu przestałeś być aż takim dupkiem?! - odgryzie się Anita.

Dla opiekunki Poli w 1558 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że samotny Kamil ją podrywa. Będzie jednak świadoma tego, że Gryc jest nadal nieszczęśliwie zakochany w Magdzie. Za każdym razem kiedy widzi ich razem w kancelarii dostrzega jak Budzyńska działa na swojego byłego kochanka. Być może to właśnie Anita sprawi, że Gryc wyleczy się ze swoich uczuć do Magdy?

Niestety trudno uwierzyć w szczerość intencji Kamila! Jeszcze do niedawna w "M jak miłość" był cynicznym, bezwzględnym egoistą, który myślał tylko o tym, by zniszczyć małżeństwo Magdy i Andrzeja. Być może miłość do Poli trochę go zmieniła, ale cudowna, trwała metamorfoza Kamila to raczej tylko mrzonki!

M jak miłość odcinek 1558 ZWIASTUN. Syn Magdy umrze po dopalaczach? Kamil wyzna co go łączy z Anitą!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

Niewykluczone, że od 1558 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie wykorzystywał Anitę, żeby pocieszyć się po stracie Magdy. Tyle tylko, że takim egoistycznym zachowaniem może zranić nie tylko opiekunkę Poli, ale także własną córkę, która przywiązała się już do cioci i kocha ją jak własną mamę. A w to, że Gryc szczerze się zakocha w Anicie i stworzy z nią rodzinę dla Poli raczej trudno uwierzyć.

To jednak pewne, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" z czasem między Anitą i Kamilem będzie coś więcej.

- Anita przez to, że tak strasznie polubiła Polę, w ogóle już nie czuje, że Kamil ją o coś prosi. Ona to robi ponieważ bardzo chce, bardzo lubi spędzać czas z Polą. Widzi też, że Kamilowi jest po prostu ciężko, bo jest sam... Relacja Anity i Kamila zmieni się dzięki jego córce Poli. Anita dostrzega w nim to, czego nie widziała wcześniej. Czyli to, że bywa dobrym, ciepłym człowiekiem. I to jak zajmuje się córką i ile dla niej robi, bardzo jej imponuje - ujawniła Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1558. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak)
M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i wciągnie Magdę w podłe kłamstwa
Najnowsze