M jak miłość. Dlaczego nie ma nowego 1557 odcinka we wtorek, 5.01.2021? Kiedy emisja po przerwie?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Dlaczego nie ma nowego 1557 odcinka we wtorek, 5.01.2021? Kiedy emisja po przerwie?

M jak miłość, odcinek 1557: Romans rozdzieli Izę i Marcina! Chodakowski będzie skończony

2020-12-23 14:35

W 1557 odcinku "M jak miłość" związek Izy (Adriany Kalskiej) i Marcina (Mikołaj Roznerski) będzie wystawiony na wielką próbę. Do biura detektywistycznego Chodakowskiego zgłosi się kobieta, która podejrzewa swojego męża o oszustwa. Marcin podejmie się rozwiązania tego problemu, ale w życiu nie domyśli się, że oskarżonym jest nie kto inny, jak nowy kolega z pracy Izy - Bosacki (Dariusz Kordek)! W 1557 odcinku "M jak miłość" jeden romans zniszczy małżeństwo Chodakowskich? Iza ulegnie czarującemu znajomemu, a Marcin stanie po stronie bezbronnej klientki?

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek, 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" Marcin weźmie nową sprawę jako detektyw. Tym razem zajmie się pomocą klientki Bosackiej (Małgorzatę Sadowska), która podejrzewa męża o zdrady i oszustwa. Wyjaśni, że cała sprawa ma się skończyć w sądzie, a ona ma zamiar walczyć z niewiernym mężem o pieniądze. Olewicz (Tomasz Dedek) od razu rzuci się do działania i odkryje zaskakujące fakty. W 1557 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Bosacki ma sporo na sumieniu i sypiał z kilkoma kobietami w jednym czasie. Nikt nie będzie się spodziewał, że jego następną ofiarą może okazać się Iza...

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 57: Marek nie będzie walczył o Ulę! Tylko Sebastianowi powie, że nie kocha żony

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

W 1557 odcinku "M jak miłość" Iza pozna w pracy nowego kolegę. Nie będzie świadoma, że Bosacki jest niewiernym mężem klientki Marcina. Od razu złapie z podejrzanym typem dobry kontakt. Mężczyzna będzie wiedział jak używać swojego uroku. Nie powie Izie co wyczynia za plecami swojej żony. Szybko jednak okaże się, że dowie się o działaniach Marcina i o tym, że pomaga jego żądnej zemsty żonie. Wpadnie w szał i w 1557 odcinku "M jak miłość" zapowie mu zemstę!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Ślub Soni i Janka pod ostrzałem bandyty! Suknia ślubna od Uli sprowadzi na nich nieszczęście

W 1557 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin znajdą się po dwóch różnych stronach barykady. Chodakowski uprze się, że musi pomóc klientce, a Iza będzie mieć w głowie, że Bosacki to jednak jej kolega. Okaże się, że romans pomiędzy kłótliwym małżeństwem Bosackich może wpłynąć na małżeństwo Chodakowski! W 1557 odcinku "M jak miłość" dojdzie do afery? Skończy się rozwodem jak w przypadku nowych bohaterów?

Najnowsze