M jak miłość, odcinek 1556: Ula zniszczy najpiękniejszą chwilę w życiu Soni. Nie zniesie jej ślubu z Jankiem - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1556: Ula zniszczy najpiękniejszą chwilę w życiu Soni. Nie zniesie jej ślubu z Jankiem - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1556: Ula zniszczy najpiękniejszą chwilę w życiu Soni. Nie zniesie jej ślubu z Jankiem? - ZWIASTUN

2021-01-07 15:55

W 1556 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) posunie się do wyjątkowej podłości wobec Soni (Barbara Wypych), która będzie szykowała się na ślub z Jankiem (Tomas Kollarik). Najpiękniejsza chwila w życiu Soni spłynie łzami kiedy Ula przyzna się przyjaciółce co strasznego zrobiła Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) podczas pobytu w Australii. Nie dość, że Lisiecka zniszczy radość policjantki przed ślubem z jej byłym ukochanym, to jeszcze w 1556 odcinku "M jak miłość" zacznie snuć czarne wizje o rozpadzie małżeństwa. A Sonia pożyczy od Uli suknię ślubną! Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek, 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Soni i Janka w "M jak miłość" będzie zbliżał się wielkimi krokami. Zakochani policjanci zaplanują skromną uroczystość w gronie rodziny i przyjaciół na wrzesień, czyli jeszcze w tym miesiącu. W 1556 odcinku "M jak miłość" radość Soni z przygotowań do ślubu przyćmią problemu Uli, która nie powstrzyma rozpaczy kiedy przyjaciółka wpadnie do niej z wizytą do siedliska.

Lisiecka nie będzie mogła patrzeć na szczęście narzeczonej swojego byłego ukochanego Janka, bo jej małżeństwo z Bartkiem zacznie się walić. W 1556 odcinku "M jak miłość" nie odmówi jednak, kiedy policjantka wspomni o pożyczeniu sukni ślubnej Uli. Oszaleje z radości kiedy okaże się, że kreacja idealnie na niej leży. W tej wyjątkowej chwili poczuje się jak panna młoda, która ma szczęście na wyciągnięcie ręki.

Jednak z ust Soni w 1556 odcinku "M jak miłość" padną słowa, które nie będą zapowiadały niczego dobrego. - Po tych wszystkich przebojach w końcu zasłużyliśmy na nasz happy end z Jankiem. Tak jak ty z Bartkiem!

Patrz też: M jak miłość. Ula i Bartek po bankructwie i sprzedaży siedliska podejmą ostateczną decyzję! To będzie ich koniec?

W tym momencie w 1556 odcinku "M jak miłość" Ula nagle odwróci głowę i zaleje się łzami. Nie wytrzyma dłużej udawania, że cieszy się ze ślubu Soni i Janka. Zacznie szlochać, bo nie zniesie świadomości, że jej życie i małżeństwo właśnie wali się w gruzy. Tylko Soni odważy się powiedzieć co strasznego zrobiła Bartkowi kiedy mieszkała w Australii z Markiem (Kacper Kuszewski) i Ewą (Dominika Kluźniak). Co prawda Ula nie zdradziła męża, ale wpadła w poważne tarapaty, bo straciła wszystkie oszczędności, a do tego okradła ukochanego i jego rodzinę!

M jak miłość, odcinek 1556 ZWASTUN. Ula zniszczy najpiękniejszą chwilę w życiu Soni. Przyzna się Bartkowi co zrobiła

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

W 1556 odcinku "M jak miłość" Sonia odłoży na bok swój ślub z Jankiem, żeby pocieszyć płaczącą Ulę. Przyjaciółka będzie jednak pewna, że jej małżeństwo się rozpadnie, że Bartek nigdy jej nie wybaczy, że dała się omotać podejrzanemu facetowi i straciła wszystko, na co oboje tak ciężko pracowali. Idąc za radą policjantki Ula wyzna Bartkowi całą prawdę o tym, co zrobiła za jego plecami w Australii. Dla Lisieckiego to będzie wstrząs! Patrząc na żonę zda sobie sprawę, że wcale jej nie zna.

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze