M jak miłość, odcinek 1556: Basia Rogowska popełni przestępstwo! Oszaleje na punkcie nowego sąsiada

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1556: Basia Rogowska popełni przestępstwo! Oszaleje na punkcie nowego sąsiada

M jak miłość, odcinek 1556: Basia Rogowska popełni przestępstwo! Oszaleje na punkcie nowego sąsiada

W 1556 odcinku "M jak miłość" Basia Rogowska (Karina Woźniak) wejdzie na drogę konfliktu z prawem! Wszystko przez nowych sąsiadów w Grabinie, a szczególnie ich pięknego syna, Dawida (Iwo Wiciński). Zacznie się od jednego sms-a, którym zerwie z Basią jej dotychczasowy chłopak, Miłosz, a potem już sprawy bardzo szybko potoczą się same. Zrozpaczona Basia ucieknie z domu i w 1556 odcinku "M jak miłość" i zrobi coś jeszcze gorszego! Sprawdź co już wiemy.

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek. 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1556 "M jak miłość" będzie dla Basi dramatyczny. To właśnie wtedy zobaczymy, jak rozpacza bo chamskim zerwanie swojego chłopaka i pakuje się prosto w ogromne tarapaty!

Sorry, mała, nie przyjadę. Fajnie było, ale nie bawię się w związki na odległość. Znajdź sobie kogoś bliżej. Miłosz - przeczyta Basia na swoim telefonie w 1556 odcinku "M jak miłość" i wpadnie w prawdziwą rozpacz!

I choć Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Lilka (Monika Mielnicka) zrobią wszystko, aby Basię pocieszyć, ona nie będzie chciała z nimi rozmawiać. 

- Co za dupek! Basiu… Naprawdę nie masz czego żałować! - powie Basi Lilka (Monika Mielnicka).

- Kochanie, chodź tu do mnie…- Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie chciała przytulić załamaną córkę. 

Ale Basia Rogowska w 1556 odcinku "M jak miłość" ucieknie z domu i... trafi do sadu, który nie będzie już terenem wspólnym, tylko prywatnym niejakich państwa Jaszewskich. I tak Basia nie tylko włamie się na posesję, ale od razu pozna pięknego Dawida. I - jak szybko się przekonamy - zupełnie na jego punkcie oszaleje!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1556: Rafał powie Ali dlaczego jej nie chce. Desperacki krok zakochanej 19-latki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda i Budzyński stracą syna. Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość

- Cześć, myślałem, że oprócz mnie nikogo tu nie ma - zaczepi Basię Dawid poczęstuje ją jabłkiem zerwanym z drzewa. 

- Nie, nie chcę. Chcę być sama - mruknie w odpowiedzi najmłodsza Rogowska.

- Jestem Dawid. A ty? 

Basia jednak tylko warknie do nieznajomego w 1556 odcinku "M jak miłość", że nie ma ochoty na znajomość ze złodziejem jabłek!

- Sorry, ale ja jestem u siebie... To ty wlazłaś tu przez dziurę w płocie - odpowie jej Dawid.

- Jasne. U siebie. Czekaj, niech tylko Karnowski spuści psy... Nie lubi i tępi złodziei, a psy są cholernie ostre i mają wściekliznę!

- Może cię pogryzły, zaraziły i dlatego jesteś taka niemiła? - odpowie naburmuszonej Basi nadal uśmiechnięty Dawid .

Znajomość Basi z Dawidem, która zacznie się od "włamania" na cudzą posesję i "kradzieży" jabłka, w złym kierunku będzie się toczyć dalej. W dodatku w błyskawicznym tempie! Dawid okaże się bardzo niebezpiecznym, młodym człowiekiem, którego własna matka ma dosyć. Czy Basia, zauroczona nowym sąsiadem znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie?

Zazwyczaj zło czai się za piękną fasadą i piękną twarzą - zdradza Robert Moskwa w "Kulisach M jak miłość". - Dawidek coraz częściej obok Basieńki. Niepokoi mnie to! Ale trudno powiedzieć dlaczego, niby wszystko jest ok: taki ułożony, uśmiechnięty i taki sympatyczny, dobrze wychowany... Właśnie! To jest za piękne! I za dobrze wyglądające! Na pewno musi być drugie, a może i trzecie dno... - dodaje tajemniczo gwiazdor "M jak miłość". 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1557: Marcin zniszczy małżeństwo bogatej Anny Bosackiej! Ściągnie na siebie zemstę jej męża. Nie będzie wiedział z kim zadziera - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze