M jak miłość, odcinek 1555, Piotrek (Marcin Mroczek), Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hanna Nowosielska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1555, Piotrek (Marcin Mroczek), Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hanna Nowosielska)

M jak miłość, odcinek 1555 - streszczenie, opis: Marcin dla córki Poli podejmuje przełomową decyzję

2020-12-29 9:58

"M jak miłość" odcinek 1555 we wtorek, 29.12.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1555 - streszczenie: Kamil, wspierany przez Anitę, wciąż robi wszystko, by mała Pola była na nowo szczęśliwa… Dostaje jednak wstrząsającą wiadomość o matce Poli - Weronika już nie chce córki i zrzeka się praw do dziecka. Gryc podejmuje ważną życiową decyzję! A pomaga mu w tym Andrzej Budzyński.

Ania ma wyjechać z Martą na kilka miesięcy do Berlina, ale nie chce opuszczać kolegów i marzy o tym, by zamieszkać z Budzyńskimi. Jasiek wciąż próbuje pogodzić się z Basią – a dziewczyna odkrywa nagle, że ma w szkole tajemniczego adoratora.

Z kolei Paweł znów ściera się z Krzyśkiem, gdy chłopak zjawia się nagle w rowerowni i zaczyna mu grozić. A kilka godzin później były ukochany Franki odnajduje ją… i porywa. Na drodze Piotra ponownie staje za to Kamila - i tym razem zaczyna prawnikowi grozić.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze