M jak miłość, odcinek 1555: Pożegnanie Marty. Wyjedzie na zawsze bez Ani

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1555: Pożegnanie Marty. Wyjedzie na zawsze bez Ani

W 155 odcinku "M jak miłość" pożegnamy Martę Ostałowska)? Nie stanie się nic strasznego, ani nieodwracalnego, ale jednak może zrobić się bardzo smutno... Marta zdecyduje się na wyjazd do Niemiec, gdzie spędzi kawał swojego życia, ale Ania (Gabriela Świerczyńska) zdecydowanie odmówi! Nastolatka uprze się, aby zostać w Warszawie z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) i bratem Łukaszem (Jakub Józefowicz). Czy Marta w 1555 odcinku "M jak miłość" pożegna się z bliskimi i wyjedzie szukać szczęścia za granicą?

"M jak miłość" odcinek 1555 - wtorek 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Marta ogłosi w 155 odcinku "M jak miłość", że wyjeżdża na minimum 2 miesiące do Berlina. Będzie pewna, że Ania pojedzie razem z nią, ale chyba zapomni, że jej córka to już prawie dorosła dziewczyna.

- Nie jestem meblem, który się przestawia jak komu wygodnie! - Anie będzie krzyczeć na matkę na wieść o jej planach.

Ania poskarży się Łukaszowi na zachowanie matki i poprosi go aby nie tylko się za nią wstawił, ale i ją zatrzymał na czas wyjazdy Marty, u siebie. Co poradzi jej starszy brat w 1555 odcinku "M jak miłość"? 

- Mam tu swoje życie... Mam swoich przyjaciół, szkołę... A mama w ogóle mnie nie słucha! Porozmawiaj z nią, proszę cię!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1552: Marysia wywróci życie Lilki i Mateusza do góry nogami!. Jacek też będzie w szoku

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

I tak z pożegnania Marty, która dokładnie nie wie, na jak długo wyjeżdża, w 1555 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielka awantura. Bo Łukasz nie będzie skłonny pomóc siostrze, stając przeciwko Marcie. Już raz tak postąpił i wszyscy tego mocno żałowali...

- Tłumaczyłem ci, nie możesz mieszkać ze mną... - odpowie stanowczo Łukasz. - Już raz zgarnąłem ochrzan, bo dałem ci za dużo luzu i pozwoliłem iść na ten casting... Mama w życiu się nie zgodzi!

- Razem ją przekonamy!

Łukasz jednak wpadnie na inny pomysł, jak pogodzić mamę z córką w 1555 odcinku "M jak miłość" i zaproponuje, aby Ania została w Polsce pod opieką Budzyńskiego. 

- Nie tylko o to chodzi - powie Marta. - Ten mój kontrakt może się przedłużyć... I co wtedy? - Marta w tym momencie 1555 odcinka "M jak miłość" odkryje wszystkie karty. 

- Mówiłaś, że to dwa miesiące... - Ania wpadnie w jeszcze większa furię. - Zawsze to samo! O wszystkim dowiaduję się ostatnia!

Czy Marta wyjedzie do Berlina sama i zostawi Anię pod opieką Budzyńskich? Jeżeli jej termin jej powrotu nie jest znany, to może oznaczać trudne pożegnanie na bardzo długi czas. Czy przed wyjazdem zdąży pojednać się z córką? Przekonamy się śledząc wątek od 1555 odcinka "M jak miłość". 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1555: Bandyta Krzysiek siłą zaciągnie Frankę do ołtarza! Porwana dziewczyna Pawła nigdy nie uwolni się z rąk psychopaty 

Najnowsze

Materiał sponsorowany