M jak miłość, odcinek 1535: Ania zacznie się głodzić dla kariery modelki! Łukasz jej na to pozwoli

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1535: Ania zacznie się głodzić dla kariery modelki! Łukasz jej na to pozwoli

M jak miłość, odcinek 1535: Ania zacznie się głodzić dla kariery modelki! Łukasz jej na to pozwoli

2020-10-20 20:49

W 1535 odcinku „M jak miłość” Ania (Gabriela Świerczyńska), za wszelką cenę będzie chciała dostać się na casting modelek. Domyśli się, że matka nie podpisze jej zgody na udział, dlatego ucieknie się do oszustwa. To Łukasz (Jakub Józefowicz) pomoże jej dostać się na casting i podpisze zgodę. Nie będzie jednak świadomy, że dziewczyna zacznie się głodzić i obsesyjnie myśleć o swojej wadze. I tak już szczupła Ania w 1535 odcinku „M jak miłość” nawet swojego chłopaka zbeszta o to, że nie może jej byle czego. Wkrótce ze spisku jej i Łukasza zrodzą się poważne konsekwencje.

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku „M jak miłość” Ania będzie się wahać czy prosić Martę (Dominika Ostałowska) o podpis zgody udziału w castingu. Uzna jednak, że matka i tak się nie zgodzi i przemilczy sprawę. Nie podda się jednak bez walki, bo udział w konkursie modelek, może jej otworzyć drzwi do kariery. Wtedy pomoże jej Łukasz, który uzna, że skoro jest to pasja, trzeba pomóc marzeniom. Pójdzie z nią na casting, ale w 1535 odcinku „M jak miłość” nie pomyśli, jakie konsekwencje przyniesie marzenie o byciu modelką.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Kinga okłamie Joasię. Nie będzie miała do czego wrócić!

M jak miłość, odcinek 1534 ZWIASTUN. Aneta dowie się o chorobie matki. Olek przyzna się do romansu z Kasią. Aleksandra oszukana przez kochanka

W 1535 odcinku „M jak miłość” po castingu Ania zauważy w bistro Damiana. Będzie myślała, że zdradza ją z Basią, ale ostatecznie para się pogodzi. To jemu pierwszemu powie, że musi się odchudzać. Kiedy chłopak zaproponuje coś dobrego do zjedzenia, Ania stanowczo zrezygnuje. Odpowie, że musi teraz dbać o linię, jeśli w ogóle chce myśleć o karierze modelki. W 1535 odcinku „M jak miłość” zacznie się jej obsesja na punkcie wagi.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Budzyński zabierze Kamilowi dziecko! Pola sama wybierze go na ojca - WIDEO

W 1535 odcinku „M jak miłość” Łukasz ostatecznie zdecyduje się pokazać Marcie zdjęcia Ani, której poszło świetnie na castingu. Na fotografiach faktycznie będzie wyglądać jak prawdziwa modelka. Marta nie będzie jednak zadowolona, że za jej plecami, Łukasz pozwolił siostrze na udział w konkursie. Matka słusznie będzie podejrzewać, że córka może mieć przez to kłopoty z psychiką i zdrowiem. W 1535 odcinku „M jak miłość” Łukasz będzie namawiał ją, aby zgodziła się na karierę Ani. Czy Marta ulegnie, a dziewczyna wpędzi się w poważne problemy? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze