M jak miłość, odcinek 1535: Kinga okłamie Joasię. Nie będzie miała do czego wrócić!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1535: Kinga okłamie Joasię. Nie będzie miała do czego wrócić!

M jak miłość, odcinek 1535: Kinga okłamie Joasię. Nie będzie miała do czego wrócić!

2020-10-16 9:31

W 1535 odcinku "M jak miłość" widzowie wreszcie zobaczą Joasię (Barbara Kurdej-Szatan)! Zadzwoni do Kingi (Katarzyna Cichopek) i powie jej, że z jej zdrowiem jest o wiele lepiej. Dlatego też powoli będzie planować powrót z Francji do Warszawy. Kinga się ucieszy, do czasu kiedy usłyszy o pracy w bistro. Joasia będzie przekonana, że w Polsce czekają na nią stęsknieni bliscy i pewna praca. Tymczasem zmieszana Kinga w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie musiała mocno nagiąć rzeczywistość. Dlaczego nakarmi Joasię tyloma kłamstwami?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie rozmawiać z Joasią. Zduńska zacznie wypytywać o to jak się czuje przyjaciółka.

- Wypoczywam. Chodzimy z Zosią i Wojtkiem na długie spacery... - Wyzna Chodakowska.

Okaże się także, że z jej stanem zdrowia jest o wiele lepiej, niż na początku pobytu we Francji.

- Lekarz mówi, że te moje zaburzenia mógł spowodować po prostu stres (...). - Przekaże dobre wieści w 1535 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Budzyński zabierze Kamilowi dziecko! Pola sama wybierze go na ojca - WIDEO

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

W 1535 odcinku "M jak miłość" Joasia przyzna, że z powodu szkoły Wojtka, będzie musiała zaplanować powrót do Warszawy na wrzesień. Będzie przekonana, że w Polsce czekają na nią stęsknieni bliscy. Nie wspomni słowem o Leszku (Sławek Uniatowski) i Michale (Paweł Deląg), ale będzie żyła w przekonaniu, że na Kingę może liczyć. W 1535 odcinku "M jak miłość"  zapyta się o pracę w bistro, którą tak lubiła. Kinga zawaha się, bo przecież Joasia nie będzie miała pojęcia, że na jej miejsce Kinga dała pracę Lilce (Monika Mielnicka), Ali (Alicja Ostolska) oraz Ewce (Jowita Chwałek)... 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Córka Kamila pokocha Budzyńskiego jak własnego ojca! Pola nie będzie chciała wracać do Gryca

Kinga w 1535 odcinku "M jak miłość" nie przyzna się Joasi, że wprowadziła w bistro duże zmiany. Okłamie ją, że praca, którą tak lubiła, nadal na nią czeka. Nie powie jednak, że nie potrzebuje aż tylu osób do pracy, a zaoferowała pomoc dla dziewczyn z Grabiny. Kinga w 1535 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała co powiedzieć Joasi, żeby nie kontynuować tematu, więc po prostu powie, że ma drugi telefon i się rozłączy. Joasia nie spodziewa się na pewno, że pod jej nieobecność zaszło ryle niekorzystnych dla niej zmian.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze