M jak miłość, odcinek 1555: Kamil po pijaku dobierze się do Anity. Znów wytknie jej, że jest za gruba!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1555: Kamil po pijaku dobierze się do Anity. Znów wytknie jej, że jest za gruba!

M jak miłość, odcinek 1555: Kamil po pijaku dobierze się do Anity. Znów wytknie jej, że jest za gruba!

2020-12-28 20:35

W 1555 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) zacznie podrywać Anitę (Melania Grzesiewicz), sekretarkę z kancelarii, która opiekuje się jego córką Polą (Hania Nowosielska). Więź jaką Anita stworzy z dzieckiem sprawi, że Gryc także spojrzy na nią inaczej. Podczas wspólnego spaceru Kamil w 1555 odcinku "M jak miłość" będzie flirtował z Anitą, by utrzeć nosa innej kobiecie. A kiedy spadną na niego potworne wieści o matce Poli upije się i w desperacji dobierze do sekretarki! Ale zrobi to wyjątkowo podle, bo wypomni jej nadwagę. Jak zareaguje Anita?

"M jak miłość" odcinek 1555 - wtorek, 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil i Anita z "M jak miłość" będą razem i stworzą dla Poli prawdziwą, kochającą rodzinę? W 1555 odcinku "M jak miłość" będzie zanosiło się na to, że być może cynicznego, bezwzględnego Gryca połączy coś więcej z sekretarką z kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Pola pokochała Anitę jak własną matkę, bo wyrodna Weronika zapomniała przecież, że ma córkę. Córka Kamila do tego stopnia przywiąże się do Anity, że nie będzie chciała rozstawać się z nią ani na chwilę.

Dlatego całą tróją pójdą nawet na zakupy i lody do parku. A tam w 1555 odcinku "M jak miłość" sprzedawczyni weźmie ich za idealną rodzinkę. Zwróci się nawet do Anity jako mamy Poli. Dość szybko 5-latka wyjaśni, że jej prawdziwa mamusia jest za granicą. Wyjdzie na to, że Gryc i Anita są tylko kochankami! Prawnik nie będzie wyprowadzał młodej ekspedientki z błędu.

- Widziałaś to pełne pogardy spojrzenie? Chodź do mnie! - szepnie Anicie do ucha i obejmie ją na oczach wszystkich. - Przestań! Jesteś stuknięty! - roześmieje się opiekunka Poli.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

M jak miłość. Pola będzie miała nową mamę! Anita pokocha córkę Kamila jak własne dziecko. To będzie początek romansu

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek ukryje się przed Ulą na cmentarzu. Pierwszy raz od lat odwiedzi grób rodziców - ZDJĘCIA

Rodzinną sielankę Kamila, Poli i Anity w 1555 odcinku "M jak miłość" przerwie wiadomość od Weroniki, a właściwie od jej adwokata. Gryc usłyszy, że matka Poli już jej nie chce i zrzeka się praw do dziecka. Będzie tak załamany, że upije się z rozpaczy. Oczywiście ukryje przed Polą straszną prawdę o kobiecie, która się jej wyrzeknie! A stęskniona za mamą córka Kamila będzie czekała aż znów ją zobaczy.

Kiedy w 1555 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie pił na umór Polą znów zajmie się Anita. Po powrocie do domu przy Wietrznej zdesperowany Gryc posunie się jednak za daleko. - Jesteś aniołem... - przyzna, bo uświadomi sobie, że bez Anity nie dałby rady. - A ty za dużo wypiłeś. Wszystko się ułoży, zobaczysz... - pocieszy go sekretarka. Wtedy pijany Gryc zacznie się dobierać do Anity. - Nie sądzę... Ale dzięki za dobre słowo. Naprawdę jesteś wielka...

- Wiem, mówiłeś mi to nie raz! - stwierdzi oburzona kobieta, której Kamil już kilkukrotnie wytknął, że ma nadwagę i jest za gruba. Wyjdzie z domu Gryca, zostawiając go pijanego z Polą!

M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1555. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1555. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
Najnowsze