M jak miłość, odcinek 1550: To Barbara uratuje bistro Kingi! Ustawi do pionu psychola z sanepidu!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1550: To Barbara uratuje bistro Kingi! Ustawi do pionu psychola z sanepidu!

M jak miłość, odcinek 1550: To Barbara uratuje bistro Kingi! Ustawi do pionu psychola z sanepidu!

W 1550 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) weźmie sprawy Kingi (Katarzyna Cichopek) w swoje ręce. I trzeba przyznać, że pani Mostowiak pojawi się w idealnym momencie - bistro Kingi będzie już na dnie i tylko ona będzie zdolna je uratować! I oczywiście Barbara to zrobi, a nawet uda jej się w ułamku sekundy ustawić mściwego psychola (Jędrzej Bigosiński) z sanepidu! Aż miło będzie patrzeć jak nestorka rodu rozprawia się z bezczelnym młodzianem w 1550 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1550 - poniedziałek, 14.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wszystko zacznie się od tego, że w 1550 odcinku "M jak miłość" Barbara zjawi się niespodziewanie w bistro Kingi i... nie dostanie ani kropli wody! Lilka (Monika Mielnicka) będzie musiała powiedzieć pani Mostowiak, że lokal jest zamknięty. Sytuację uratuje Kinga, która przybiegnie i na własną odpowiedzialność poczęstuje nestorkę rodu Mostowiaków herbatą. Ale już za moment będzie tego żałować, bo pojawi się psychol Tomasz z sanepidu z jeszcze bardziej nadętym kolegą i zacznie się niezła awantura w ogródku bistro! 

- Wie pani co grozi za samowolne otwarcie lokalu? - zacznie z góry psychol.  

- Dzień dobry! Nie otworzyłam lokalu, tylko zaparzyłam mojej babci herbatę. Chyba mam do tego prawo? - spróbuje bronić się Kinga. 

I w tym momencie 1550 odcinka "M jak miłość" Barbara postanowi interweniować. Będzie już po poważnej rozmowie z Kingą i doskonale zrozumie, w jak fatalnej sytuacji życiowej synowa Marysi (Małgorzata Pieńkowska) się znajduje. I nie pozwoli jej skrzywdzić!  

M jak miłość, odcinek 1550: Myszy w bistro Kingi! Zemsta psychola z Sanepidu wykończy Zduńską
M jak miłość, odc. 1550: Kinga (Katarzyna Cichopek), Tomasz (Jędrzej Bigosiński), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek)

i

Autor: tvp/vod

- Przechodziłam i postanowiłam odwiedzić wnuczkę - zacznie niewinnie Barbara. - A co panowie mają taką grobową minę? Słońce świeci, piękna pogoda, trzeba się uśmiechać! No! - pani Mostowiak w zasadzie wyśmieje nadętych urzędasów w 1550 odcinku "M jak miłość". 

I jak to Barbara zwykle czyni, w 1550 odcinku "M jak miłość" stanie się cud! Zobaczymy jak nadęte miny panów z sanepidu rzedną, a u psychola pojawia się nawet... uśmiech!   

- Tym razem wygląda, że wszystko jest w porządku - usłyszy w końcu Kinga od Tomasza w 1550 odcinku "M jak miłość" po wnikliwej kontroli sanepidu. 

- Czyli będę mogła otworzyć lokal?

- Wszystko na to wskazuje... Moim zdaniem popełniła pani jeden błąd i zatrudniła zbyt młody i niedoświadczony personel. I tu sugerowałbym pewne zmiany! - Tomasz nie podaruje sobie, aby jeszcze nie dopiec Ali (Alicja Ostolska), która odrzuciła jego amory.  

Trzeba przyznać, że interwencja Barbary w biznesie Kingi nastąpi w idealnym momencie 1550 odcinka "M jak miłość". Zduńska nie będzie miała nawet pojęcia, jak blisko była totalnej katastrofy. Jej "młody personel" ukrył przed nią w kuchennej szafce mysz, która zagnieździła się w bistro! Gdyby nie atmosfera, którą wprowadziła Barbara, panowie bardziej przyłożyliby się do roboty na pewno by znaleźli niepożądane zwierzątko w słoiku....  

M jak miłość, odc. 1550: Tomasz (Jędrzej Bigosiński)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1550: Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1550: Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze