M jak miłość, odcinek 1547: Kinga skończona przez kochanka Ali. Nie pozbiera się po takim upokorzeniu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1547: Kinga skończona przez kochanka Ali. Nie pozbiera się po takim upokorzeniu

M jak miłość, odcinek 1547: Kinga skończona przez kochanka Ali. Nie pozbiera się po takim upokorzeniu

2020-11-29 12:24

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) zostanie kompletnie skompromitowana. O dziwo załatwi jej to Ala (Alicja Ostolska), która przesadziła we flirtach z inspektorem sanepidu - Tomaszem (Jędrzej Bigosiński). Młoda dziewczyna zaczęła romansować zarówno z nim, jak i z Rafałem (Jakub Kucner). Za frywolne zachowanie oberwie nie kto inny, jak Zduńska! W 1547 odcinku "M jak miłość" Tomasz ponownie zawita do bistro i tym razem zaserwuje tam niezłą zemstę.

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1547 odcinku "M jak miłość" w progi bistro, znów zawita Tomasz. Tym razem w konkretnym calu - zniszczyć interes Zduńskiej. To za sprawą Ali inspektor będzie zmotywowany do piekielnej zemsty. Młoda dziewczyna najpierw go uwiodła, a potem wstawiła.

- Ze mną się tak nie pogrywa, gówniaro! - zagroził dziewczynie w poprzednich odcinkach. 

Ala pomyślała, że to tylko takie gadanie. W 1547 odcinku "M jak miłość" okaże się jednak, że to była prawdziwa obietnica zemsty. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1547: Córka Kamila znów będzie cierpiała. Nawet wyznanie Gryca nie pomoże Poli

M jak miłość odcinek 1547 WIDEO. Makabryczny wypadek Pawła. Kochanek Franki będzie chciał ją zabić

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kinga nie będzie do końca świadoma, co zaszło między jej pracownicą, a inspektorem. Będzie przekonana, że interes jest dobrze prowadzony. Niestety szybko się okaże, że Tomasz uweźmie się, aby znaleźć cokolwiek, co pogrąży bistro. Jeśli dojdzie do zamknięcia lokalu, Kinga całkowicie się załamie. Nie dość, że jej małżeństwo z Piotrkiem (Marcin Mroczek) się rozpada, to jeszcze zacznie walić się wszystko inne. Czy Tomasz w 1547 odcinku "M jak miłość" faktycznie zamknie knajpę?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1550: Basia wpadnie w straszne kłopoty przez Damiana. Paweł jej nie uratuje

W 1547 odcinku "M jak miłość" Ala zrozumie, że popełniła duży błąd, lekceważąc Tomasza. Myślała, że może zabawić się jego uczuciami bezkarnie, a tymczasem to ona będzie odpowiedzialna za ewentualne zamknięcie bistro i odcięcie Kindze dochodów! 

W 1547 odcinku "M jak miłość" koleżanki jak zawsze spróbują wesprzeć Alę, ale może być już zbyt późno. Co takiego zrobi Tomasz, by się na niej zemścić? Dowiemy się już niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze