M jak miłość, odcinek 1546: Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1546: Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

M jak miłość, odcinek 1546 - streszczenie, opis: Janek prosi Rafała, żeby zajął się Sonią

2020-11-24 15:06

"M jak miłość" odcinek 1546 w poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1546 - streszczenie: Janek robi Soni niespodziankę. Zjawia się w domu i proponuje narzeczonej wyjazd na Bali. Kobieta nie wie, że ukochany nie mówi jej prawdy o swojej pracy w stolicy. Tymczasem on prosi Rafała, by zaopiekował się policjantką, jeśli jemu coś się stanie.

Marysia znów spotyka się z Jackiem. Dawny ukochany próbuje dowiedzieć się, czy kobieta czuje się szczęśliwa u boku Artura. Oboje martwią się też o Teresę. Gdy Rogowska odwiedza seniorkę w szpitalu, ta zdradza jej największy sekret syna. Okazuje się, że Kotowski ma w Polsce córkę. Dziewczyna zgodnie z ustaleniami rodziców nie wie, kto jest jej ojcem. Teresa bardzo tego żałuje. Do tego oznajmia, że Maria doskonale zna jej wnuczkę.

Pijany Banach znów zjawia się w Lipnicy i domaga się pieniędzy. Lilka i Mateusz próbują się go pozbyć, w szarpaninę włącza się też Krystyna. Gdy przyjeżdża policja, kobieta nie chce jednak złożyć zeznań. Wieczorem Banach znów przychodzi pod swój dawny dom. Ma ze sobą kanister z benzyną.

Marysia czuje, że Basia się od niej oddala. Niepokoi się o swoją córkę. 

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze