M jak miłość, odcinek 1546: Marysia od umierającej matki Jacka dowie się, że ma córkę! Tylko ona zna jej tożsamość

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1546: Marysia od umierającej matki Jacka dowie się, że ma córkę! Tylko ona zna jej tożsamość

M jak miłość, odcinek 1546: Marysia od umierającej matki Jacka dowie się, że ma córkę! Tylko ona zna jej tożsamość

2020-11-30 20:35

W 1546 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie będzie miała pojęcia, że Jacek (Tomasz Sobczak) cały czas ją oszukuje. Były chłopak Rogowskiej z czasów szkolnych po latach znów się pojawił w Grabinie, bo sprowadziła go tutaj choroba matki Teresy (Jolanta Wołłejko) i tajemnica z przeszłości. Jedyne co Marysia wie o Jacku to, że ma za sobą rozwód i problemy w firmie w Kanadzie. Ale matka Jacka, która w 1546 odcinku "M jak miłość" będzie szykowała się na śmierć po wylewie wyjawi prawdę o synu, jego nieślubnym dziecku. Kim będzie córka Jacka?

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jacek Kotowski z "M jak miłość" w 1546 odcinku nie da Marysi o sobie zapomnieć. Z uśmiechem na ustach, nazywając ją pieszczotliwe "Mysza" znów zjawi się w domu Mostowiaków w Grabinie. Nie zważając na Artura namówi dawną ukochaną na małą wycieczkę, by przywołali wspomnienia sprzed lat - kiedy byli jeszcze parą zakochanych małolatów w podstawówce.

Rogowska w 1546 odcinku "M jak miłość" ulegnie fascynacji byłym chłopakiem, któremu kiedyś przysięgała miłość do grobowej deski. Nieświadoma tego, że Jacek ukrywa przed nią prawdziwą twarz, że nie jest taki, jak ona myśli. Bo Kotowski spróbuje wybadać czy ma jakieś szanse u Marysi. Dowie się o rozwodzie Rogowskich i będzie przekonany, że między nimi jeszcze nie wszystko skończone.

- A jak wam się układa? Tobie i twojemu mężowi? Ponarzekaj trochę, obiecuję, że nic nikomu nie powiem... Słyszałem od mamy, że po drodze zaliczyliście rozwód? - zapyta wprost Jacek w 1546 odcinku "M jak miłość" podczas spaceru po okolicy.

W 1546 odcinku "M jak miłość" Marysia nie da się wciągnąć w grę Jacka. Złego słowa nie powie o Arturze. - Nawet w najlepszym małżeństwie zdarzają się kryzysy... Ale wyszliśmy z tego i teraz jesteśmy silniejsi. I po prostu... szczęśliwi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1549: Jacek ujawni, że jest ojcem Lilki! Krystyna po latach będzie musiała przyznać się do romansu z byłym chłopakiem Marysi

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

Szczerość Rogowskiej w 1546 odcinku "M jak miłość" spotka się z kłamstwami Jacka, który nie będzie miał odwagi przyznać się byłej ukochanej dlaczego przyjechał do Grabiny po latach. Bo nie chodzi tylko o chorą matkę. Kiedy Marysia odwiedzi Teresę w szpitalu po tym jak seniorka przeszła wylew, pozna tylko część prawdy o Jacku. Dowie się o tym, że ma córkę z kobietą z Lipnicy, z którą kiedyś łączył go romans.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1546: Ślub Soni i Janka w cieniu śmierci. Oszuka ją i przyspieszy ślub ze strachu

- Jacek ma córkę… Tu, w Polsce. Ta dziewczyna nie wie, że to on jest jej ojcem. Tak przed laty ustalił z jej matką, ale ona ma prawo znać prawdę… Ja też nie czuję się w porządku, byłam tak blisko… i w ogóle nie okazałam jej żadnego zainteresowania. Traktowałam ją jak kogoś obcego. Jak ja teraz tego strasznie żałuję… Ale czasu nie da się cofnąć. Ty ją dobrze znasz, Marysiu…

Po tych słowach umierająca matka Jacka w 1546 odcinku "M jak miłość" zamilknie na zawsze. Rogowska nie zdoła wyciągnąć od Teresy, bo Kotowska zaraz potem umrze. Marysia nie będzie miała nawet pojęcia, z kim w przeszłości Jacek miał romans i kim jest jego córka! A chodzi oczywiście o Lilkę (Monika Mielnicka). To dlatego ostatnio w "M jak miłość" Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) uciekła przed matką Jacka z przychodni.

M jak miłość, odcinek 1546: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek  (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1546: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek (Tomasz Sobczak)
M jak miłość, odcinek 1546: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1546: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1546. Teresa Kotowska (Jolanta Wołłejko), matka Jacka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Teresa Kotowska (Jolanta Wołłejko), matka Jacka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze