M jak miłość, odcinek 1546: Barbara ujawni Arturowi tajemnicę Marysi i Jacka. Będzie miał tego wszystkiego dość

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1546: Barbara ujawni Arturowi tajemnicę Marysi i Jacka. Będzie miał tego wszystkiego dość

M jak miłość, odcinek 1546: Barbara ujawni Arturowi tajemnicę Marysi i Jacka. Będzie miał tego wszystkiego dość

W 1546 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zdradzi tajemnice miłości Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Jacka (Tomasz Sobczak)! Artur (Robert Moskwa) wysłucha wszystkiego w milczeniu, ale w końcu będzie miał serdecznie dość. Już nie przyjmie więcej zachwytów i słodkich wspomnień na temat "szczenięcego" uczucia faceta, który właśnie próbuje odebrać mu żonę! W 1546 odcinku "M jak miłość" nawet Barbara nie uratuje tej niezręcznej sytuacji... Czy to już koniec małżeństwa Rogowskich?

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

A wszystko zacznie się od tego, że Marysia pożali się mamie na fakt, że jej "mała córeczka" Basia robi się dorosła. I Barbara spróbuje pocieszyć córkę, ale chyba nie weźmie pod uwagę, że uczestnikiem tej rozmowy jest także Artur... 

- Córciu, to normalna kolej rzeczy! - Barbara zacznie od słów pocieszenia. - A wiesz, ja pamiętam twoją pierwszą randkę!

Artur w tym momencie 1546 odcinka "M jak miłość" zacznie słuchać uważniej słów swojej teściowej. Ale nikt nie będzie się spodziewał, że już za moment Barbara ujawni najskrytsze sekrety Marysi i Jacka! Co to będzie?  

Zobacz też: Wpadka w M jak miłość. Takich scen jeszcze nie było. Sonia pokaże ponętne piersi w 1546 odcinku - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Jacek ma córkę! Marysia dowie się o dziecku przy łożu śmierci jego matki

- To było chyba w 7 klasie... 

- Tak, siódmej, siódmej, pamiętam... - Marysia wreszcie się rozchmurzy a na jej twarz wróci uśmiech!

- I z tym Jackiem! Boże, jaki on był zakochany! Wy poszliście, a my z tatą czekamy, czekamy, to na zegarek, to do okna, to na zegarek, to do okna...  Denerwowaliśmy się!

- Ale była afera! - Marysia zacznie aż płakać ze śmiechu!  

I w tym momencie 1546 odcinka "M jak miłość" przemówi milczący do tej pory cierpliwie Artur.

- Chyba powoli zaczynam mieć dość!

I Artur doda jeszcze nieco ciszej: - Tego Jacka...

Czy Barbara niechcący wywoła kolejną burzę w domu Rogowskich? A może najmądrzejsza w "M jak miłość" nestorka rodu Mostowiaków będzie doskonale wiedziała co robi i w ten sposób spróbuje zmotywować Artura do walki o swoje małżeństwo?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1546: Ojciec Lilki spali ją i Mateusza żywcem? Nawet policja im nie pomoże - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze