M jak miłość, odcinek 1545: Budzyński przez Kamilę straci duże pieniądze! Pozbędzie się kochanki Piotrka na zawsze

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1545: Budzyński przez Kamilę straci duże pieniądze! Pozbędzie się kochanki Piotrka na zawsze

M jak miłość, odcinek 1545: Budzyński przez Kamilę straci duże pieniądze! Pozbędzie się kochanki Piotrka na zawsze

W 1545 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) z przerażeniem odkryje, że przez seksowną Kamilę (Anna Gorajska) jego kancelaria może stracić ogromne pieniądze! Kiedy podzieli się tym odkryciem z Wernerem (Jacek Kopczyński), panowie podejmą wspólną decyzję: trzeba natychmiast pozbyć się kochanki Piotrka (Marcin Mroczek)! Czym im się to uda w 1545 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" właściciele renomowanej kancelarii prawnej, jaką jest firma Budzyńskiego i Wernera, zasiądą naradzić się, co dalej z Kamilą. Nie da się ukryć, że mocno przyczyni się do tego Magda (Anna Mucha), która nie odpuści, dopóki nie pozbędzie się tej manipulantki z życia swojej przyjaciółki Kingi (Katarzyna Cichopek).

Ale trzeba przyznać, że Budzyński i Werner w 1545 odcinku "M jak miłość" dojdą do własnych, mądrych wniosków. Wzięci mecenasi zrozumieją, że cała afera wokół romansu Zduńskiego z Kamilą, może doprowadzić ich do ruiny nie tylko wizerunku!  

Czytaj także: M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina – WIDEO 

M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina. Zobaczy horror w domu przyjaciółki Szymka – WIDEO, Kulisy

- Tylko te, powiedzmy, zawirowania sercowe nie mogą pozbawić nas zysków! - pierwszy zacznie martwić się o to Werner w 1545 odcinku "M jak miłość".

- Dokładnie! - potwierdzi mocno zaniepokojony Budzyński. - Doskonale wiemy z doświadczenia jak to potem się kończy.

- Sytuacja jest o tyle prosta, że na tym etapie obecność Kamili nie jest już kluczowa - uzna Werner. - Więc można by ją spokojnie... - tu Budzyński pokaże gest wyrzucania za drzwi.

Budzyński weźmie na siebie odsunięcie Kamili od ważnych spraw kancelarii. Jak można się domyślić, podstępna prawniczka nie będzie tym w 1545 odcinku "M jak miłość" zachwycona. 

- Nastąpiły pewne przesunięcia personalne w projektach, w których pani pracuje z mecenasem Zduńskich. Od jutra Piotra zastąpi mecenas Adam Werner, który z panią będzie się kontaktował wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach. 

- Słucham?

- Panią natomiast poprosimy o udział w nowej, dużej sprawie dotyczącej fuzji spółek farmaceutycznych i będzie pani pracowała z mecenasem Kamilem Grycem

Mąż Magdy nie pozwoli Kamili na dalsze dyskusje i tak naprawdę przedstawi jej "propozycję nie do odrzucenia". A Kamil już będzie "zacierał ręce" na "współpracę" z panią mecenas, która jest wrogiem Budzyńskich, czyli jego zawsze ukochanej Magdy... 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek puści Kamilę kantem! Kochanka nie da się tak łatwo spławić

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze