M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek puści Kamilę kantem! Kochanka nie da się tak łatwo spławić

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek puści Kamilę kantem! Kochanka nie da się tak łatwo spławić

M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek puści Kamilę kantem! Kochanka nie da się tak łatwo spławić

2020-11-17 21:48

W 1547 odcinku "M jak miłość", po długim kryzysie, Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) dojdą wreszcie do porozumienia. Zduński zreflektuje się, że nie chce tracić żony i czwórki dzieci. Wygląda jednak na to, że nie będzie tak prosto wydostać się z romansu, w który wpakował się z Kamilą (Anna Gorajska). W 1547 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Jabłońska nie da za wygraną i pomimo odmowy, ona nadal będzie mieszać w życiu Zduńskich. Do jakich czynów się posunie, by pozostać w życiu Piotrka?

"M jak miłość, odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1547 odcinku "M jak miłość"  dojdzie do kolejnych dramatów w życiu Zduńskich. Odkąd Piotrek wyjechał do USA, poznał tam Kamilę i wdał się w nią w zbyt zażyłe relacje, jego małżeństwo z Kingą zaczęło wisieć na włosku. Po powrocie męża, Kinga nie mogła znieść myśli, że obca kobieta zakochała się w jej mężu i na dodatek jemu się to spodobało! W 1547 odcinku "M jak miłość" to Magda (Anna Mucha) będzie starała się załagodzić małżeński spór, ale Kamila okaże się godną rywalką. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1547: Wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamila będzie już wiedziała, że Piotrek chce wrócić do normalnych relacji z rodziną. Przestraszy się, że może stracić Kingę i dzieci na zawsze i młoda kochanka nie będzie równoważna z latami spędzonymi z żoną. Kamila nie przyjmie do wiadomości, że Zduński zmieni zdanie i nie będzie chciał być więcej jej kochankiem. Wpadnie w kompletny szał i w 1547 odcinku "M jak miłość" zacznie go nękać! Sprawa stanie się naprawdę dziwna i niebezpieczna...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1546: Pożar w domu Lilki i Mateusza! Pijany Banach spali rodzinę żywcem?

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamila nie przyjmie odmowy. Zrobi wszystko, by Piotrek znów zwrócił na nią uwagę. Dalej będzie nienawidziła Kingi i całą winę za to, że nie może być z Piotrkiem, zrzuci na nią. Tymczasem Magda, która zacznie zauważać, że małżeństwo Zduńskich powoli zaczyna wychodzić na prostą, zaproponuje im wspólny wyjazd. Okaże się, że to dobry pomysł, bo Kinga i Piotrek wreszcie szczerze porozmawiają. W 1547 odcinku "M jak miłość" okaże się jednak, że to nie koniec ich kłopotów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany